16. schůze, 117. hlasování, 29. června 2018, 13:55
Novela z. o důchodovém pojištění
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 133 | Je třeba: 67
A Ano: 69 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 44 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 7)
- M Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- M Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- A Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- A Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- M Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- M Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- Z Kateřina Valachová
- A Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Jan Bartošek
- A Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- A Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- A František Vácha
- Z Ondřej Veselý
- Z Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Lukáš Bartoň
- A Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- M Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- A Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- Z Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- Z Jan Richter
- Z Pavel Růžička
- Z Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- A Marek Benda
- 0 Jana Černochová
- Z Monika Červíčková
- A Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- M Petr Dolínek
- A Jan Farský
- A Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- M Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- A Markéta Pekarová Adamová
- A Ondřej Profant
- A Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- Z Jana Pastuchová
- A Petr Pávek
- Z David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 7)
- M Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- M Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- 0 Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- A Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- M Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 5)
- M Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- M Martin Jiránek
- M Jiří Mašek
- 0 Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Mikuláš Ferjenčík
- 0 Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- M Martin Kolovratník
- M Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- A Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- A Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- M Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- A Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- Z Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- M Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 6)
- 0 Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- 0 Petr Fiala
- 0 Miroslav Grebeníček
- A Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- M Miloslav Janulík
- A Stanislav Juránek
- A Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- Z Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- M Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- M Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- 0 Zuzana Majerová Zahradníková
- Z Ladislav Okleštěk
- A Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- Z Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Margita Balaštíková
- M Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- Z Alena Gajdůšková
- A Petr Gazdík
- 0 Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 11 | 0 | 2 | 6 | 7 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 13 | 4 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 0 | 3 | 6 | 4 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 22 | 7 | 0 | 1 | 7 | 7 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 3 | 7 | 6 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Zlínský | 12 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 |
Celkem | 200 | 69 | 1 | 23 | 63 | 44 |