13. schůze, 224. hlasování, 13. června 2018, 15:21
Sml.o stabilitě, koordinaci a správě v hosp. a měnové unii
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 40 | N Ne: 71 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 27 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- Z Ivan Bartoš
- N Stanislav Berkovec
- N Andrea Brzobohatá
- 0 Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- M Milan Hnilička
- N Miroslav Kalousek
- M František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- A Martin Kupka
- 0 Helena Langšádlová
- 0 Přemysl Mališ
- N Marcela Melková
- A Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- N František Petrtýl
- N Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- A Jan Skopeček
- 0 Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- A Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jan Bartošek
- 0 Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- N Roman Kubíček
- N Jan Kubík
- N Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- 0 Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- A Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Lukáš Bartoň
- 0 Martin Baxa
- N Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- N Barbora Kořanová
- A Jana Levová
- A Ilona Mauritzová
- N Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Hana Aulická Jírovcová
- N Richard Brabec
- 0 Jaroslav Bžoch
- N Eva Fialová
- A Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- N Tomáš Kohoutek
- A Karel Krejza
- 0 Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- N Pavel Růžička
- N Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- N Věra Adámková
- 0 Dana Balcarová
- A Marek Benda
- A Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- Z Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- A Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- N Robert Králíček
- Z Jan Lipavský
- Z Jakub Michálek
- N Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- Z Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- N Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- N Helena Válková
- A Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Petr Beitl
- N Jiří Bláha
- M Ivan Jáč
- Z Tomáš Martínek
- N Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- N David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- N Andrea Babišová
- N Josef Bělica
- A Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- N Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- Z Josef Hájek
- 0 Tomáš Hanzel
- A Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- N Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- N Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- Z Ondřej Polanský
- N Michal Ratiborský
- 0 Zbyněk Stanjura
- N Jiří Strýček
- 0 Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Ivan Adamec
- M Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- N Klára Dostálová
- Z Martin Jiránek
- N Jiří Mašek
- N Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- N Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- 0 Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- N David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- 0 Martin Kolovratník
- N Jaroslav Kytýr
- A Jaroslav Martinů
- Z Květa Matušovská
- N Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Jiří Běhounek
- 0 Jaroslav Faltýnek
- M Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- N Josef Kott
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Monika Oborná
- Z Jan Pošvář
- N Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- A Pavel Blažek
- M Lenka Dražilová
- A Petr Fiala
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- 0 Miloslav Janulík
- N Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- M Taťána Malá
- 0 Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- M Ivo Pojezný
- 0 Karel Rais
- N Roman Sklenák
- M Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- N David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- A Jiří Ventruba
- Z Tomáš Vymazal
- N Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Brázdil
- Z Alexander Černý
- N Milan Feranec
- A Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- 0 Marian Jurečka
- N Adam Kalous
- A Zuzana Majerová Zahradníková
- N Ladislav Okleštěk
- N Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- N Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- A Jaroslav Dvořák
- Z František Elfmark
- N Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- M Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- N Marek Novák
- N Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 6 | 8 | 5 | 2 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
Ústecký | 13 | 4 | 5 | 2 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 8 | 3 | 7 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 9 | 3 | 6 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 4 | 1 | 2 | 2 |
Pardubický | 10 | 2 | 5 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 6 | 4 | 3 | 4 |
Olomoucký | 12 | 3 | 6 | 1 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 40 | 71 | 29 | 33 | 27 |