13. schůze, 72. hlasování, 24. května 2018, 12:28
Projednání důsledků Marrákešského protokolu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 136 | Je třeba: 69
A Ano: 26 | N Ne: 24 | 0 Nepřihlášen: 18 | M Omluven: 46 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 5)
- M Andrej Babiš
- M Ivan Bartoš
- Z Stanislav Berkovec
- Z Andrea Brzobohatá
- A Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- Z Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- N František Kopřiva
- N Věra Kovářová
- Z Lenka Kozlová
- Z Martin Kupka
- N Helena Langšádlová
- Z Přemysl Mališ
- 0 Marcela Melková
- Z Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- Z František Petrtýl
- M Milan Pour
- N Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- Z Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- M Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2Z Zdržel se: 6M Omluven: 5)
- M Jan Bartošek
- Z Jan Bauer
- A Vojtěch Filip
- M Lukáš Kolářík
- Z Roman Kubíček
- Z Jan Kubík
- M Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- Z Karel Tureček
- Z František Vácha
- M Ondřej Veselý
- M Adam Vojtěch
- Z Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- Z Lukáš Bartoň
- M Martin Baxa
- Z Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- Z Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- Z Ilona Mauritzová
- Z Miloslava Rutová
- M Karla Šlechtová
- A Jiří Valenta
- M Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- M Hana Aulická Jírovcová
- Z Richard Brabec
- Z Jaroslav Bžoch
- Z Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- M Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- Z Tomáš Kohoutek
- 0 Karel Krejza
- N Mikuláš Peksa
- M Jan Richter
- 0 Pavel Růžička
- M Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 8M Omluven: 4)
- Z Věra Adámková
- N Dana Balcarová
- Z Marek Benda
- M Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- Z Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- Z Robert Králíček
- N Jan Lipavský
- N Jakub Michálek
- Z Patrik Nacher
- N Markéta Pekarová Adamová
- 0 Robert Pelikán
- M Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- Z Helena Válková
- Z Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- M Petr Beitl
- Z Jiří Bláha
- Z Ivan Jáč
- N Tomáš Martínek
- M Jana Pastuchová
- 0 Petr Pávek
- M David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 14M Omluven: 4)
- Z Andrea Babišová
- Z Josef Bělica
- M Marian Bojko
- Z Lukáš Černohorský
- Z Stanislav Fridrich
- Z Pavla Golasowská
- M Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- Z Jakub Janda
- Z Aleš Juchelka
- Z Pavel Juříček
- A Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- Z Zuzana Ožanová
- M Daniel Pawlas
- N Ondřej Polanský
- Z Michal Ratiborský
- Z Zbyněk Stanjura
- Z Jiří Strýček
- A Lubomír Volný
- Z Ivo Vondrák
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- M Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- M Jan Birke
- Z Klára Dostálová
- N Martin Jiránek
- Z Jiří Mašek
- Z Eva Matyášová
- A Zdeněk Ondráček
- Z Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- Z Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- N Mikuláš Ferjenčík
- Z Jan Chvojka
- Z David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- Z Martin Kolovratník
- Z Jaroslav Kytýr
- Z Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Jiří Běhounek
- Z Jaroslav Faltýnek
- Z Vít Kaňkovský
- M Radek Koten
- Z Josef Kott
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- M Monika Oborná
- N Jan Pošvář
- Z Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- Z Pavel Blažek
- Z Lenka Dražilová
- Z Petr Fiala
- A Miroslav Grebeníček
- N Radek Holomčík
- A Jan Hrnčíř
- Z Miloslav Janulík
- Z Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- Z Taťána Malá
- Z Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- A Ivo Pojezný
- Z Karel Rais
- Z Roman Sklenák
- Z Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- Z David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- Z Jiří Ventruba
- 0 Tomáš Vymazal
- M Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 6)
- Z Milan Brázdil
- A Alexander Černý
- Z Milan Feranec
- M Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- Z Adam Kalous
- Z Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- M Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- M Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Margita Balaštíková
- Z Ondřej Benešík
- M Stanislav Blaha
- M Jaroslav Dvořák
- N František Elfmark
- 0 Alena Gajdůšková
- N Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- A Vladimír Koníček
- Z Marek Novák
- Z Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 3 | 4 | 4 | 10 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 |
Plzeňský | 11 | 1 | 0 | 0 | 5 | 5 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 13 | 1 | 1 | 3 | 4 | 4 |
Hlavní město Praha | 24 | 1 | 6 | 5 | 8 | 4 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 |
Moravskoslezský | 22 | 3 | 1 | 0 | 14 | 4 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 |
Vysočina | 10 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 3 | 2 | 12 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 0 | 0 | 4 | 6 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 |
Celkem | 200 | 26 | 24 | 18 | 86 | 46 |