12. schůze, 142. hlasování, 20. dubna 2018, 12:33
Vl.n.z, kterým se mění volební zákony a soudní řád správní
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 97 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 24 | M Omluven: 32 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Andrej Babiš
- A Ivan Bartoš
- A Stanislav Berkovec
- A Andrea Brzobohatá
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Milan Hnilička
- 0 Miroslav Kalousek
- A František Kopřiva
- Z Věra Kovářová
- A Lenka Kozlová
- N Martin Kupka
- Z Helena Langšádlová
- M Přemysl Mališ
- A Marcela Melková
- N Vojtěch Munzar
- A Tomio Okamura
- A František Petrtýl
- A Milan Pour
- 0 Vít Rakušan
- A Radek Rozvoral
- N Jan Skopeček
- M Julius Špičák
- 0 Kateřina Valachová
- 0 Miloslava Vostrá
- N Veronika Vrecionová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Jan Bartošek
- N Jan Bauer
- 0 Vojtěch Filip
- Z Lukáš Kolářík
- A Roman Kubíček
- A Jan Kubík
- A Radka Maxová
- A Miloslav Rozner
- M Karel Tureček
- N František Vácha
- N Ondřej Veselý
- A Adam Vojtěch
- 0 Jan Zahradník
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Lukáš Bartoň
- N Martin Baxa
- A Kamal Farhan
- M Milan Chovanec
- A Barbora Kořanová
- M Jana Levová
- N Ilona Mauritzová
- A Miloslava Rutová
- 0 Karla Šlechtová
- Z Jiří Valenta
- A Jan Volný
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- 0 Hana Aulická Jírovcová
- A Richard Brabec
- A Jaroslav Bžoch
- A Eva Fialová
- 0 Jaroslav Foldyna
- A Tereza Hyťhová
- A Monika Jarošová
- A Tomáš Kohoutek
- N Karel Krejza
- A Mikuláš Peksa
- A Jan Richter
- A Pavel Růžička
- A Jan Schiller
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Věra Adámková
- A Dana Balcarová
- N Marek Benda
- N Jana Černochová
- N Jan Čižinský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Petr Dolínek
- N Jan Farský
- N Dominik Feri
- 0 Václav Klaus
- A Jiří Kobza
- A Robert Králíček
- A Jan Lipavský
- A Jakub Michálek
- A Patrik Nacher
- Z Markéta Pekarová Adamová
- A Robert Pelikán
- A Ondřej Profant
- Z Olga Richterová
- M Karel Schwarzenberg
- M Martin Stropnický
- 0 Bohuslav Svoboda
- A Helena Válková
- 0 Pavel Žáček
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6N Ne: 1M Omluven: 1)
- N Petr Beitl
- A Jiří Bláha
- A Ivan Jáč
- A Tomáš Martínek
- A Jana Pastuchová
- M Petr Pávek
- A David Pražák
- A Radovan Vích
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 6)
- A Andrea Babišová
- M Josef Bělica
- A Marian Bojko
- A Lukáš Černohorský
- A Stanislav Fridrich
- N Pavla Golasowská
- A Josef Hájek
- M Tomáš Hanzel
- M Jakub Janda
- A Aleš Juchelka
- M Pavel Juříček
- Z Leo Luzar
- A Ivana Nevludová
- A Zuzana Ožanová
- Z Daniel Pawlas
- A Ondřej Polanský
- A Michal Ratiborský
- N Zbyněk Stanjura
- A Jiří Strýček
- M Lubomír Volný
- M Ivo Vondrák
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- N Ivan Adamec
- N Pavel Bělobrádek
- N Jan Birke
- A Klára Dostálová
- A Martin Jiránek
- A Jiří Mašek
- A Eva Matyášová
- Z Zdeněk Ondráček
- A Pavel Plzák
- A Zdeněk Podal
- A Petr Sadovský
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 3M Omluven: 2)
- A Mikuláš Ferjenčík
- N Jan Chvojka
- A David Kasal
- A Jiří Kohoutek
- A Martin Kolovratník
- A Jaroslav Kytýr
- N Jaroslav Martinů
- M Květa Matušovská
- M Jan Řehounek
- N Marek Výborný
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2)
- N Jiří Běhounek
- A Jaroslav Faltýnek
- N Vít Kaňkovský
- A Radek Koten
- A Josef Kott
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Monika Oborná
- A Jan Pošvář
- A Radek Zlesák
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 7)
- M Pavel Blažek
- A Lenka Dražilová
- M Petr Fiala
- M Miroslav Grebeníček
- Z Radek Holomčík
- M Jan Hrnčíř
- A Miloslav Janulík
- M Stanislav Juránek
- N Jana Krutáková
- A Taťána Malá
- M Jiří Mihola
- 0 Roman Onderka
- Z Ivo Pojezný
- A Karel Rais
- N Roman Sklenák
- A Pavel Staněk
- A Lucie Šafránková
- A Lubomír Španěl
- M David Štolpa
- N Vlastimil Válek
- N Jiří Ventruba
- A Tomáš Vymazal
- A Rostislav Vyzula
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- A Milan Brázdil
- 0 Alexander Černý
- A Milan Feranec
- 0 Radim Fiala
- A Pavel Jelínek
- M Marian Jurečka
- A Adam Kalous
- M Zuzana Majerová Zahradníková
- M Ladislav Okleštěk
- Z Vojtěch Pikal
- M Antonín Staněk
- A Petr Vrána
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 4)
- M Margita Balaštíková
- 0 Ondřej Benešík
- N Stanislav Blaha
- 0 Jaroslav Dvořák
- M František Elfmark
- M Alena Gajdůšková
- M Petr Gazdík
- A Jaroslav Holík
- Z Vladimír Koníček
- A Marek Novák
- A Pavel Pustějovský
- 0 Radek Vondráček
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 26 | 12 | 4 | 5 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 13 | 10 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Hlavní město Praha | 24 | 10 | 5 | 4 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 22 | 11 | 2 | 1 | 2 | 6 |
Královéhradecký | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 |
Vysočina | 10 | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 4 | 1 | 2 | 7 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 2 | 1 | 4 |
Zlínský | 12 | 3 | 1 | 3 | 1 | 4 |
Celkem | 200 | 97 | 31 | 24 | 16 | 32 |