15. schůze, 44. hlasování, 2. prosince 1993, 09:37
Nov.zák. o dani dědické,darov.,z přev.nemovit.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 65 | N Ne: 68 | 0 Nepřihlášen: 36 | Z Zdržel se: 31 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- N Petr Bachna
- X Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- X Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- 0 Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- N Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- X Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- N Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- X Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- X Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- X Jan Třebický
- X Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- X Josef Effenberger
- N René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- X František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- N Libor Novák
- X Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- X Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- X Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 150 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- N Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- N Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- A Petr Kavan
- N Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- X Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- X Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- 0 Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 12N Ne: 100 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 6)
- X Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- N Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- 0 Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- 0 Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 3 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 6 | 9 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 7 | 6 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 9 | 4 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 6 | 3 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 15 | 6 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 12 | 10 | 7 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 65 | 68 | 36 | 31 | 0 |