19. schůze, 87. hlasování, 2. června 1994, 11:33
Odpovědi čl. vlády na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 49 | N Ne: 22 | 0 Nepřihlášen: 80 | Z Zdržel se: 49 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- X Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- X Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- X Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- X Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- X Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 6)
- X Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- 0 Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- X Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- X Tomáš Sojka
- X Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- X Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- X Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 4)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- X Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- 0 Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- X Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 5)
- 0 Vlastimil Doubrava
- A Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- X Karel Ledvinka
- X Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- X Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2)
- X Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- X Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 60 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 9)
- N Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- X Antonín Hrazdíra
- X Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- X Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- N Eva Nováková
- X Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- X Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- X Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 11)
- X Jaroslav Broulík
- X Josef Červinka
- X Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- 0 Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- 0 Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- X Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- X Jiřina Pavlíková
- X František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- X Josef Ullmann
- X Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 5 | 3 | 7 | 9 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 1 | 12 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 1 | 12 | 4 | 0 |
Východočeský | 26 | 4 | 6 | 11 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 7 | 0 | 8 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 6 | 13 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 5 | 11 | 11 | 0 |
Celkem | 200 | 49 | 22 | 80 | 49 | 0 |