2. schůze, 28. hlasování, 2. července 1996, 16:02
Znovuotevření rozpravy
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 95 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 40 | Z Zdržel se: 63 |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- Z Jaroslav Bašta
- A Eduard Bureš
- Z Petra Buzková
- Z František Čech
- A Václav Exner
- 0 Petr Hulinský
- A Jan Kalvoda
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Květoslava Kořínková
- Z Zdeněk Krampera
- A Ivan Mašek
- A Jaroslav Orel
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Ivana Plechatá
- A Michal Prokop
- A Petr Šimůnek
- A Miroslav Tyl
- Z Miloslav Výborný
- Z Zdeněk Zajíček
- A Ondřej Zemina
- 0 Josef Zieleniec
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- 0 Jan Bláha
- A Jan Černý
- A Václav Frank
- 0 Stanislav Gross
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A Ivan Kočárník
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Libor Kudláček
- Z Michal Lobkowicz
- Z Karel Machovec
- Z Jaroslav Maňásek
- A Hana Škorpilová
- Z Rudolf Šmucr
- Z Tomáš Teplík
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jan Vidím
- A Jindřich Vodička
- Z Petr Zajíc
- 0 Jan Žižka
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Roman Češka
- A Vojtěch Filip
- Z Zdeněk Jičínský
- A Taťána Jirousová
- Z Jitka Kupčová
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Svoboda
- Z Vladimír Špidla
- Z Jaromír Talíř
- A Jan Třebický
- A Jiří Vlach
- Z Eduard Zeman
- Z Jaroslav Zvěřina
Volební kraj Severočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 9)
- 0 Vladimír Budinský
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Petr Čermák
- 0 Miroslav Grégr
- Z Josef Hojdar
- A Josef Holub
- A Josef Houzák
- A Vlasta Hrůzová
- Z Robert Kopecký
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Jaroslav Melichar
- Z Stanislav Pěnička
- A Jiří Skalický
- Z Miroslav Sládek
- Z Martin Smetana
- Z František Španbauer
- A Pavel Tollner
- A Oldřich Vojíř
- Z Jozef Wagner
- Z Jindřiška Zachardová
Volební kraj Východočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 9)
- A Drahoslava Bartošková
- 0 Rostislav Čevela
- A Zdeňka Horníková
- A Ondřej Huml
- Z Michal Kraus
- 0 Miloslav Kučera
- A Dušan Kulka
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- Z Josef Lux
- N Pavel Maixner
- Z Josef Mandík
- 0 Jana Marcová - Petrová
- Z Václav Nájemník
- 0 František Novák
- Z Radomíra Nývltová
- Z Hana Orgoníková
- 0 Ivan Pilip
- A Pavel Severa
- Z Evžen Snítilý
- 0 Jan Stráský
- A Alena Svobodová
- Z Vlasta Štěpová
- N Jaroslav Štrait
- Z Miloš Titz
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Pavel Bratinka
- Z František Brožík
- A Tomáš Březina
- Z Milan Ekert
- Z Milada Emmerová
- A Josef Krejsa
- Z Michael Kuneš
- 0 Karel Mach
- A Jiří Maštálka
- 0 Jiří Papež
- A Anna Röschová
- 0 Jan Ruml
- Z Rudolf Tomíček
- A Miroslav Vacek
- 0 Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
- A Petr Vrzáň
- Z Blanka Zajícová
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 240 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 8)
- A Libor Ambrozek
- A Vladimír Bartoš
- A Vlastimil Bařinka
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Stanislav Bělehrádek
- A Josef Borák
- 0 Vladimír Cisár
- A Vladimír Dlouhý
- A Michal Frankl
- A Miroslav Grebeníček
- Z Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Zdeněk Klanica
- A Robert Kolář
- Z Jan Kostrhun
- Z Pavel Kováčik
- 0 Tomáš Květák
- A Dalibor Matulka
- 0 Miloš Melčák
- A Dušan Navrátil
- Z Karel Nejezchleb
- 0 Marie Noveská
- A Jaroslav Pešán
- A Jana Pešková
- A Jaroslav Plachý
- A Petr Pleva
- Z Martin Přibáň
- Z Laura Rajsiglová
- A Olga Sehnalová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Milan Uhde
- Z Jiří Václavek
- 0 Miloslav Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 10)
- A Marek Benda
- Z Pavel Dostál
- 0 Eva Fischerová
- A Vavřinec Fójcik
- Z Jana Gavlasová
- Z Jaroslav Gongol
- Z Jiří Hofman
- A Vilém Holáň
- 0 František Chobot
- A Pavla Jurková
- A Jaromír Kalus
- 0 Miroslav Kapoun
- 0 Václav Klaus
- A Daniel Kroupa
- A Ivan Langer
- Z Milan Loukota
- Z Antonín Macháček
- A Petr Nečas
- Z Jindřich Nehera
- Z Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Luděk Polášek
- A Miloslav Ransdorf
- A Svatomír Recman
- A Karel Sehoř
- A Pavel Šafařík
- 0 Petr Šulák
- A Zdeněk Švrček
- 0 Dušan Tešnar
- Z Radim Turek
- A Josef Ullmann
- Z Jan Vik
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
- A Miloš Zeman
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 14 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Středočeský | 21 | 11 | 0 | 3 | 7 | 0 |
Jihočeský | 14 | 6 | 0 | 1 | 7 | 0 |
Severočeský | 20 | 7 | 0 | 4 | 9 | 0 |
Východočeský | 26 | 8 | 2 | 7 | 9 | 0 |
Západočeský | 18 | 8 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 24 | 0 | 9 | 8 | 0 |
Severomoravský | 36 | 17 | 0 | 9 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 2 | 40 | 63 | 0 |