21. schůze, 11. hlasování, 7. července 1994, 13:51
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 180 | Je třeba: 91
A Ano: 96 | N Ne: 66 | 0 Nepřihlášen: 20 | Z Zdržel se: 18 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 3)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- N Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- N Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- A Petr Lom
- A Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- N Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- N Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- 0 Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- N Václav Frank
- X Josef Janeček
- A Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- A Luděk Rubáš
- N Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- N Zdeněk Vlček
- N Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- N Stanislava Bumbová
- N Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- A Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- A Václav Trojan
- A Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- N Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Vladimír Budinský
- Z Miroslav Čapek
- N Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- Z René Hába
- Z Jiří Haringer
- A Josef Holub
- N Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- Z Pavel Petržílek
- N Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- N Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 12N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- X Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- N Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- A František Kozel
- N Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- A Libor Novák
- N Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- N Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- N Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- N Josef Valenta
- N Jaroslav Vlček
- Z Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- 0 František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- N Bohuslav Kuba
- N Hana Lagová
- N Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- N Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 17N Ne: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Stanislav Bělehrádek
- N Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- N Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- N Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- N Jan Jegla
- A Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- N Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- N Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- N Jaroslav Matějka
- N Dalibor Matulka
- N Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- N Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 18N Ne: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- N Eva Fischerová
- Z Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- N Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- N Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- N Ladislav Nedorost
- A Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- N Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- N Svatomír Recman
- N Vítězslav Sochor
- N Jaroslav Soural
- N Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 15 | 6 | 3 | 0 | 0 |
Středočeský | 22 | 12 | 8 | 1 | 1 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 8 | 5 | 3 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 12 | 8 | 2 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 17 | 17 | 4 | 3 | 0 |
Severomoravský | 35 | 18 | 13 | 3 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 96 | 66 | 20 | 18 | 0 |