23. schůze, 94. hlasování, 29. září 1994, 11:31
Odpovědi na interpelace
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 91 | Je třeba: 46
A Ano: 34 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 109 | Z Zdržel se: 28 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 70 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- 0 Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- X Jan Krámek
- N Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- X Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 15Z Zdržel se: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- X Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- 0 Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- X Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 11)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 3)
- X Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- 0 René Hába
- Z Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- X Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 18Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- 0 Josef Hájek
- X Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- 0 Josef Mandík
- 0 Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- 0 Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- 0 Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 1)
- 0 Ivan Bečvář
- X Josef Bejček
- 0 Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- 0 Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 50 Nepřihlášen: 22Z Zdržel se: 7)
- N Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- 0 Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- 0 Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- 0 Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- X Jiří Karas
- 0 Jan Kasal
- X Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- 0 Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- X Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- X Luboš Němec
- 0 Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- 0 Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- X Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- X Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- X Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- 0 Jindřich Němčík
- X Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- 0 Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- X Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 7 | 9 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 3 | 1 | 15 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 1 | 11 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 4 | 3 | 12 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 2 | 3 | 18 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 5 | 1 | 10 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 7 | 5 | 22 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 8 | 12 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 34 | 29 | 109 | 28 | 0 |