73. schůze, 4. hlasování, 25. února 2010, 09:38
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 72 | N Ne: 67 | 0 Nepřihlášen: 29 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 9 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- M Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- 0 Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 2M Omluven: 3)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 7M Omluven: 6)
- M Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- M Gabriela Kalábková
- M Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- M David Rath
- A Daniel Reisiegel
- M Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 2)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- N Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 120 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Besta
- 0 Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- A Ivo Kantor
- 0 Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- M Břetislav Petr
- A Martin Říman
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- N Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 3)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Vojtěch Adam
- M Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- M František Sivera
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 5M Omluven: 6)
- A Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- N Zdenka Dopitová
- M Radim Fiala
- M Jiří Krátký
- M Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- M Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- M Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 8 | 4 | 3 | 1 |
Jihočeský | 13 | 7 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 5 | 2 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 7 | 2 | 0 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 3 | 7 | 0 | 6 |
Liberecký | 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 12 | 2 | 0 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Pardubický | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 3 | 3 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 5 | 2 | 3 |
Olomoucký | 12 | 1 | 5 | 0 | 0 | 6 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 |
Celkem | 200 | 72 | 67 | 29 | 9 | 23 |