23. schůze, 12. hlasování, 27. září 1994, 13:45
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 95 | N Ne: 11 | 0 Nepřihlášen: 24 | Z Zdržel se: 70 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- X Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- A Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- Z Milena Kolářová
- X Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- Z Petr Lom
- N Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 11)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- Z Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- Z Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- Z Václav Krása
- Z Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- Z Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- A Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- A Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- Z Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- A Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- 0 René Hába
- N Jiří Haringer
- A Josef Holub
- 0 Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- Z Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 9)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- Z Stanislav Kozák
- X František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- Z Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- X Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- Z Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- Z Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- X Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- Z Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 25N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 12)
- A Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- Z Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Petr Kavan
- A Robert Kolář
- A Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- 0 Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- A Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- X Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- Z Pavel Tollner
- Z Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 19N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- Z Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- A Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- X Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 2 | 1 | 10 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 1 | 11 | 0 |
Jihočeský | 13 | 3 | 0 | 4 | 6 | 0 |
Severočeský | 22 | 9 | 2 | 5 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 10 | 2 | 5 | 9 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 1 | 2 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 25 | 1 | 3 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 19 | 3 | 3 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 95 | 11 | 24 | 70 | 0 |