66. schůze, 216. hlasování, 11. prosince 2009, 13:01
Rozpočet SFDI na rok 2010
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 9 | N Ne: 105 | 0 Nepřihlášen: 31 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (N Ne: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- N Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- N Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- N Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- N Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 9Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- N Jiří Papež
- N Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 5)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- N Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 2N Ne: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- M Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (N Ne: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- M Juraj Raninec
- Z Jitka Vojtilová
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 3)
- N Zdeněk Besta
- N Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- N Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- N Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- N Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- 0 Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Zuzana Domesová
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- N Michael Hrbata
- N Jan Husák
- N Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- M Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- N David Šeich
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Zdeněk Boháč
- N Alexander Černý
- 0 Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- N Pavel Němec
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N František Novosad
- N Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 14 | 2 | 3 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 9 | 0 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 9 | 2 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 10 | 6 | 5 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 4 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 8 | 4 | 6 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 3 | 3 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 7 | 1 | 1 | 1 |
Vysočina | 10 | 0 | 5 | 2 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 |
Olomoucký | 12 | 0 | 8 | 1 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 |
Celkem | 200 | 9 | 105 | 31 | 34 | 21 |