66. schůze, 211. hlasování, 11. prosince 2009, 12:00
Současná situace na Nejvyšším kontrolním úřadu
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 148 | Je třeba: 75
A Ano: 115 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 32 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 31 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- Z Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- 0 Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- Z Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- A Helena Mallotová
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- 0 Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- M Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 8N Ne: 1M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 2 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 3 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 7 | 3 | 2 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 6 | 3 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 8 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 12 | 0 | 5 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 2 | 3 |
Celkem | 200 | 115 | 2 | 32 | 31 | 20 |