66. schůze, 208. hlasování, 11. prosince 2009, 09:14
Pořad schůze
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 147 | Je třeba: 74
A Ano: 63 | N Ne: 31 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 53 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- M Jan Hamáček
- N Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- N František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- N Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- A Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 9N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- N Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- M Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- M Monika Hašková
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- A David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- M Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- M Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- A Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- Z Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- M Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- N Vladimír Hink
- M Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- M Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- 0 Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- M Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 3 | 5 | 4 | 4 |
Jihočeský | 13 | 2 | 3 | 2 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 4 | 2 | 1 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 2 | 0 | 7 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 6 | 4 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 5 | 5 | 5 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 1 | 5 | 3 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 5 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 63 | 31 | 33 | 53 | 20 |