64. schůze, 78. hlasování, 23. října 2009, 10:37
Novela z. o odškodnění obětí okupace
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 140 | Je třeba: 71
A Ano: 104 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 38 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 34 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 13N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- Z Aleš Rádl
- A Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 8Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 4M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- A Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- 0 Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- M Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
- 0 Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Zdeněk Besta
- Z Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- M Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 1 | 3 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 1 | 3 | 1 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 4 | 4 | 4 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 6 | 4 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 5 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 0 | 8 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 8 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 104 | 2 | 38 | 34 | 22 |