64. schůze, 76. hlasování, 23. října 2009, 10:14
Výroční zpráva o činnosti a účetní závěrka SFDI za rok 2008
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 144 | Je třeba: 73
A Ano: 95 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 49 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- M Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- Z Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- M Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- M Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- 0 Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 130 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- Z Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- M Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Monika Hašková
- M Kateřina Jacques
- A Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- M Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- 0 Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- M Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Martin Říman
- M Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Ladislav Velebný
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- 0 David Kafka
- A Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- 0 Karel Černý
- Z Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- 0 Petr Hájek
- 0 Michael Hrbata
- A Jan Husák
- Z Irena Kočí
- Z Ondřej Liška
- M Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- A František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 5)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- M Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- Z Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 13 | 0 | 3 | 5 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 0 | 6 | 2 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 13 | 0 | 3 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 0 | 7 | 3 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 2 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 0 | 6 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 5 |
Zlínský | 12 | 5 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Celkem | 200 | 95 | 0 | 34 | 49 | 22 |