63. schůze, 14. hlasování, 25. září 2009, 11:09
Novela z. související se státním rozpočtem ČR na rok 2010
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 191 | Je třeba: 96
A Ano: 62 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 7 | M Omluven: 2 | Z Zdržel se: 110 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- Z Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- Z Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- Z Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (N Ne: 1Z Zdržel se: 12)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- Z Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- Z Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- N Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 2Z Zdržel se: 15)
- Z Marek Benda
- Z Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Monika Hašková
- A Kateřina Jacques
- Z Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- Z Stanislav Křeček
- Z František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- A David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- Z Juraj Raninec
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- Z Zdeněk Besta
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- 0 Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- Z Libor Nowak
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- Z Martin Říman
- A Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- N Ladislav Velebný
- A Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- Z David Kafka
- Z Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- N Jiří Čepelka
- Z Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- Z Vojtěch Adam
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Petr Hájek
- Z Michael Hrbata
- Z Jan Husák
- A Irena Kočí
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- N Pavel Suchánek
- N David Šeich
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Zdenka Dopitová
- Z Radim Fiala
- Z Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- Z Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 3 | 1 | 9 | 1 |
Jihočeský | 13 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 2 | 0 | 15 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 4 | 1 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 1 | 0 | 7 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 2 | 1 | 13 | 0 |
Olomoucký | 12 | 3 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 4 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Celkem | 200 | 62 | 19 | 7 | 110 | 2 |