59. schůze, 446. hlasování, 19. června 2009, 10:45
Situace firmy Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 117 | Je třeba: 59
A Ano: 85 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 63 | M Omluven: 20 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- Z Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- Z Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- M Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- Z Miroslav Kalousek
- 0 Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- M Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- M Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 100 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- Z Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- M Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- N Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- 0 Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- M Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- 0 František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 5)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- A Jiří Krátký
- Z Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- M Pavel Němec
- M Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 7 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 1 | 4 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 10 | 0 | 11 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 3 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 11 | 1 | 8 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 3 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 4 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 1 | 10 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 2 | 1 | 5 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 7 | 63 | 25 | 20 |