59. schůze, 176. hlasování, 11. června 2009, 09:27
Pořad schůze
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 84 | Je třeba: 43
A Ano: 62 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 102 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- A Jan Klas
- M Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- 0 Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- 0 Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
- 0 Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jan Babor
- M Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- 0 Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- 0 Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- 0 Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- 0 Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- 0 Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- M Vladimír Šoltys
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 1)
- A Marek Benda
- N Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- 0 Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- 0 Radim Chytka
- 0 Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- 0 Dagmar Molendová
- 0 Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- 0 Soňa Marková
- 0 Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 8)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- 0 Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- 0 Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- M Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- M Jan Husák
- 0 Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- 0 Petr Pleva
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- A Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- M Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 5 | 0 | 13 | 3 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 2 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 0 | 6 | 2 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 7 | 1 | 16 | 1 | 0 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 0 | 14 | 2 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 5 | 0 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 0 | 10 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 62 | 2 | 102 | 20 | 14 |