56. schůze, 96. hlasování, 30. dubna 2009, 11:42
Novela trestního zákoníku
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 103 | Je třeba: 52
A Ano: 81 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 74 | M Omluven: 23 | Z Zdržel se: 3 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 7M Omluven: 5)
- M Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- M Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- M Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- N Jan Vidím
- 0 Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 9M Omluven: 2)
- 0 Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- M Petr Braný
- M František Dědič
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jan Špika
- 0 Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- N Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- 0 Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- Z Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- A Gabriela Kalábková
- 0 Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4)
- 0 Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 7M Omluven: 3)
- A Jiří Carbol
- 0 Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- M Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- 0 Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- M Martin Říman
- M Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- N David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- A Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- M Karel Černý
- M Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- 0 Zuzana Domesová
- 0 Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michael Hrbata
- N Irena Kočí
- 0 Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- 0 Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- 0 František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 2)
- 0 Zdeněk Boháč
- 0 Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- N Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- A Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 4M Omluven: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 1 | 7 | 0 | 5 |
Jihočeský | 13 | 2 | 0 | 9 | 0 | 2 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 1 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 7 | 8 | 1 | 3 |
Liberecký | 8 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 5 | 7 | 0 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 6 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 13 | 1 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 4 | 0 | 2 |
Zlínský | 12 | 6 | 1 | 4 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 81 | 19 | 74 | 3 | 23 |