56. schůze, 86. hlasování, 29. dubna 2009, 15:51
Vl.n.z. daňový řád - související
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 131 | Je třeba: 66
A Ano: 83 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 57 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 48 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 12Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- 0 Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Miroslav Jeník
- 0 Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- 0 Aleš Rádl
- M Jan Schwippel
- A Petr Sunkovský
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6)
- A Jan Babor
- 0 Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Kateřina Jacques
- 0 Jiří Janeček
- Z Gabriela Kalábková
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- 0 Jana Rybínová
- M Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Zdeněk Mach
- 0 Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- M Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- A Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- A Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Ludmila Navrátilová
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- 0 Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- A Karel Černý
- M Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 3)
- A Vojtěch Adam
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Zuzana Brzobohatá
- A Zuzana Domesová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Michael Hrbata
- Z Irena Kočí
- M Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- M Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- 0 Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Zdenka Dopitová
- 0 Radim Fiala
- 0 Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Pavel Němec
- A Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 0 | 12 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 4 | 0 | 3 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 8 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 5 | 6 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 0 | 4 | 8 | 3 |
Olomoucký | 12 | 5 | 0 | 4 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 83 | 0 | 57 | 48 | 12 |