30. schůze, 206. hlasování, 7. května 2008, 11:25
Nov.zák.související s registrovaným partnerstvím
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 160 | Je třeba: 81
A Ano: 143 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 28 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 16 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bohatec
- A Anna Čurdová
- A Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- A Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 10M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- A Václav Grüner
- A Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- A Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 3M Omluven: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Čerňanský
- A Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- M Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 210 Nepřihlášen: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- A Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 170 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Jiří Carbol
- M Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- A Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- A Pavol Kubuš
- A Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- Z Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- M Jozef Kochan
- A Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- A Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- A Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 8Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- A František Bublan
- A Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 160 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- A Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- A Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- 0 František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 0 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 10 | 0 | 1 | 1 | 1 |
Plzeňský | 11 | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 9 | 0 | 3 | 0 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 21 | 0 | 4 | 0 | 0 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 17 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 |
Vysočina | 10 | 8 | 0 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 16 | 0 | 3 | 2 | 2 |
Olomoucký | 12 | 8 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 143 | 1 | 28 | 16 | 12 |