30. schůze, 192. hlasování, 7. května 2008, 10:58
Novela z. o dani silniční - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 161 | Je třeba: 81
A Ano: 44 | N Ne: 70 | 0 Nepřihlášen: 27 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 47 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- Z Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- Z Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- N Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- N Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- Z František Dědič
- N Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- N Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- M Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- M Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- N Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- N Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- Z Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- M Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- N Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- Z David Kafka
- M Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- N Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 4Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- N Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- N Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- A Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- N Michal Pohanka
- Z František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N František Novosad
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- N Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- N Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 4 | 8 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 4 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 3 | 3 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 8 | 5 | 4 | 0 |
Liberecký | 8 | 1 | 3 | 0 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 13 | 2 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 1 | 4 | 1 | 4 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 4 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 5 | 3 | 5 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 6 | 2 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 44 | 70 | 27 | 47 | 12 |