30. schůze, 168. hlasování, 7. května 2008, 10:00
Novela z. - školský zákon
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 167 | Je třeba: 84
A Ano: 101 | N Ne: 20 | 0 Nepřihlášen: 21 | M Omluven: 12 | Z Zdržel se: 46 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 16N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- A Jan Hamáček
- A Jan Klas
- A Zdeněk Kotouš
- A Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Milan Urban
- A Jan Vidím
- Z Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- Z Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- M Vojtěch Filip
- A Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- A Jan Látka
- Z Ivana Levá
- M Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- A Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- A Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- M Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 18N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- 0 Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- A Miroslav Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- M Zdeněk Mach
- A Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- Z Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jiří Carbol
- M Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- A Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- 0 Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- 0 Ladislav Šincl
- A Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- M Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- 0 Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- A Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- A František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 6M Omluven: 2)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- Z Miroslav Grebeníček
- M Michal Hašek
- 0 Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- A Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- M Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- Z Ladislav Šustr
- A Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- 0 Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- 0 Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- A Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 16 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 1 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 2 | 5 | 2 |
Hlavní město Praha | 25 | 18 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Liberecký | 8 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 5 | 2 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 2 | 3 | 6 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 3 | 4 | 3 | 0 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 1 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 20 | 21 | 46 | 12 |