14. schůze, 256. hlasování, 9. května 2007, 15:03
Novela z. o rozpočtových pravidlech
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 165 | Je třeba: 83
A Ano: 101 | N Ne: 3 | 0 Nepřihlášen: 13 | M Omluven: 22 | Z Zdržel se: 61 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- M Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- 0 Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 9Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- M Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- 0 Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 7Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- Z Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 120 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 4)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- 0 Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- A David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- 0 Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- M Lucie Talmanová
- M Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 5)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- M Václav Klučka
- A Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- 0 Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- M Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- M Martin Říman
- A Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- 0 Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Josef Ježek
- M David Kafka
- A Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- Z Daniel Petruška
- Z Pavel Severa
- 0 Václav Snopek
- M Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 5Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- A Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- M Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 7N Ne: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 11 | 0 | 4 | 5 | 3 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 0 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 0 | 4 | 5 | 4 |
Liberecký | 8 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 1 | 2 | 5 | 5 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 1 | 5 | 1 |
Vysočina | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 13 | 1 | 0 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 0 | 7 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 1 | 0 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 3 | 13 | 61 | 22 |