25. schůze, 9. hlasování, 6. prosince 1994, 15:23
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 179 | Je třeba: 90
A Ano: 69 | N Ne: 62 | 0 Nepřihlášen: 21 | Z Zdržel se: 48 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 100 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- 0 Stanislav Gross
- Z Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- N Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- N Petr Lom
- Z Ivan Mašek
- Z Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- Z Tomáš Svoboda
- Z Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- A Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- N Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- N Jan Koucký
- N Václav Krása
- X Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- Z Luděk Rubáš
- 0 Tomáš Sojka
- Z Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- Z Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 2)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- N Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- Z Pavel Pešek
- N Václav Trojan
- N Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- Z Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- Z Tomáš Ježek
- X Milada Kadlecová
- Z Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- N Jaroslav Melichar
- X Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 9N Ne: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8)
- A Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- Z Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- Z Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- Z Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- N Jan Stráský
- 0 Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- A Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 8N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- 0 Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- Z Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- A Tomáš Štěrba
- Z Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 13N Ne: 120 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 7)
- N Stanislav Bělehrádek
- 0 Jiří Bílý
- 0 Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- A Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- 0 Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- 0 Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- A Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 13N Ne: 120 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- A František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- Z Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- Z Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- 0 Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- A Jaroslav Palas
- N Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- A Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- Z Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 6 | 10 | 1 | 7 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 7 | 2 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 5 | 0 | 2 | 0 |
Severočeský | 22 | 5 | 4 | 3 | 10 | 0 |
Východočeský | 26 | 9 | 7 | 2 | 8 | 0 |
Západočeský | 17 | 8 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 13 | 12 | 9 | 7 | 0 |
Severomoravský | 35 | 13 | 12 | 3 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 69 | 62 | 21 | 48 | 0 |