14. schůze, 160. hlasování, 2. května 2007, 15:57
Nov.z.o spolupr.v oblasti ochrany spotřebitele
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 105 | N Ne: 5 | 0 Nepřihlášen: 11 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 120 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- Z Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- 0 Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- A Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- A Petr Braný
- A František Dědič
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- Z Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7Z Zdržel se: 4)
- A Vladimír Dlouhý
- Z Václav Grüner
- Z Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- A Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- A Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- M Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- Z Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- N Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- A František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- Z Miroslav Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 2)
- A Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- M Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- N Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- Z Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- 0 Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- M David Kafka
- M Jozef Kochan
- M Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 7Z Zdržel se: 3)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- A Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- A Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- A Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 7M Omluven: 2)
- N Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- M Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- A David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- M Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6Z Zdržel se: 6)
- A Zdeněk Boháč
- A Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 3)
- N Ludvík Hovorka
- M Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- M Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- M Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 0 | 2 | 9 | 0 |
Jihočeský | 13 | 9 | 0 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 1 | 6 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 1 | 1 | 6 | 0 |
Liberecký | 8 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 2 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 |
Pardubický | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 3 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 1 | 2 | 7 | 2 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 |
Celkem | 200 | 105 | 5 | 11 | 68 | 11 |