14. schůze, 64. hlasování, 25. dubna 2007, 12:11
Novela zákona o obcích (obecní zřízení)
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 149 | Je třeba: 75
A Ano: 83 | N Ne: 33 | 0 Nepřihlášen: 41 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 33 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Pavel Bohatec
- M Anna Čurdová
- 0 Richard Dolejš
- 0 Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- Z Zdeněk Kotouš
- Z Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- M Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- 0 Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jan Babor
- A Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- A František Dědič
- 0 Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- M Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- Z Jan Látka
- N Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 50 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- M Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- 0 Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- 0 Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 14N Ne: 20 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- A Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- A Kosta Dimitrov
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- Z Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- M Stanislav Křeček
- A František Laudát
- 0 Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- 0 David Rath
- A Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- A Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- 0 Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 2Z Zdržel se: 2)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 7N Ne: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- Z Věra Jakubková
- 0 Václav Klučka
- Z Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- A Jaroslav Krupka
- 0 Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- M Martin Říman
- M Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Josef Ježek
- A David Kafka
- A Jozef Kochan
- Z Vladimíra Lesenská
- A Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- 0 Radko Martínek
- A Alena Páralová
- A Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- N Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- Z Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- 0 František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- A Zdeněk Jičínský
- M Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 10N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- Z Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- A Michal Pohanka
- A František Sivera
- Z Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- A Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Martin Tesařík
- 0 Jindřich Valouch
- 0 Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 8 | 2 | 7 | 4 | 2 |
Jihočeský | 13 | 5 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 4 | 5 | 3 | 1 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 2 | 7 | 1 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 7 | 6 | 3 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 2 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 10 | 1 | 6 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 6 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 83 | 33 | 41 | 33 | 10 |