11. schůze, 41. hlasování, 30. ledna 2007, 18:53
Vl.n.z. integr.registru znečišťov.živ.prostředí
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 141 | Je třeba: 71
A Ano: 82 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 51 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 15 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Pavel Bohatec
- 0 Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Grospič
- 0 Jan Hamáček
- A Jan Klas
- N Zdeněk Kotouš
- N Lenka Mazuchová
- A Jan Morava
- 0 Vlasta Parkanová
- A Ondřej Plašil
- A Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Petr Sunkovský
- A Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Milan Urban
- 0 Jan Vidím
- A Miloslava Vostrá
- Z Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 6M Omluven: 1)
- 0 Jan Babor
- A Jan Bauer
- 0 Vlasta Bohdalová
- 0 Petr Braný
- M František Dědič
- A Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Vítězslav Jandák
- A Miroslav Kalousek
- A Jaroslav Klein
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jan Špika
- A Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 6N Ne: 4Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- A Ivana Levá
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Zdeněk Prosek
- Z Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- A Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- 0 Jaroslav Krákora
- Z Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- A Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- A Aleš Řebíček
- Z Josef Šenfeld
- A Vladimír Šoltys
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 8M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- A Petr Bratský
- 0 Jan Bürgermeister
- M Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- A Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- A Tomáš Kladívko
- 0 Stanislav Křeček
- 0 František Laudát
- A Helena Mallotová
- A Zbyněk Novotný
- N David Rath
- 0 Daniel Reisiegel
- A Daniel Rovan
- A Jana Rybínová
- 0 Cyril Svoboda
- 0 Miroslav Svoboda
- N Karel Šplíchal
- 0 Boris Šťastný
- A Lucie Talmanová
- A Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- A Juraj Raninec
- A Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 90 Nepřihlášen: 2M Omluven: 2)
- A Jiří Carbol
- A Milada Halíková
- A Pavel Hrnčíř
- 0 Jaromír Chalupa
- A Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- 0 Kateřina Konečná
- A Miroslav Krajíček
- M Jaroslav Krupka
- N Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- M Alfréd Michalík
- A Dagmar Molendová
- A Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- N Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Robin Böhnisch
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Josef Ježek
- A David Kafka
- 0 Jozef Kochan
- N Vladimíra Lesenská
- 0 Zdeněk Lhota
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- M Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Čepelka
- A Ladislav Libý
- Z Radko Martínek
- A Alena Páralová
- 0 Daniel Petruška
- 0 Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 4)
- A Milan Bičík
- 0 František Bublan
- N Karel Černý
- A Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- 0 Jan Kasal
- 0 Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Milan Šmíd
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 8N Ne: 40 Nepřihlášen: 8M Omluven: 3)
- 0 Libor Ambrozek
- M Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Dana Filipi
- A Miroslav Grebeníček
- 0 Michal Hašek
- A Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- A Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- A Petr Pleva
- M Michal Pohanka
- A František Sivera
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Milan Šimonovský
- 0 Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 6N Ne: 5Z Zdržel se: 1)
- A Zdeněk Boháč
- Z Alexander Černý
- A Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- 0 Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- Z František Novosad
- A Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- N Josef Smýkal
- A Pavel Svoboda
- 0 Zdeněk Škromach
- 0 Michaela Šojdrová
- A Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 5 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 0 | 6 | 0 | 1 |
Plzeňský | 11 | 6 | 4 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 12 | 4 | 8 | 0 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 9 | 2 | 0 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 3 | 4 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 3 | 1 | 4 | 2 | 0 |
Vysočina | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 8 | 4 | 8 | 0 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
Celkem | 200 | 82 | 44 | 51 | 15 | 8 |