28. schůze, 146. hlasování, 9. února 1995, 15:47
Odpov.min.priv.Skalického na int.posl. Nedorosta
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 80 | Je třeba: 41
A Ano: 33 | N Ne: 10 | 0 Nepřihlášen: 120 | Z Zdržel se: 37 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 13Z Zdržel se: 5)
- X Petr Bachna
- 0 Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- X Petr Koháček
- X Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- 0 Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- 0 Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- 0 Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 3)
- N Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- 0 Jan Černý
- 0 Václav Frank
- 0 Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- 0 Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- X Jaroslav Ortman
- N Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- 0 Jiří Stadler
- 0 Jaroslav Sýkora
- X Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- 0 Zdeněk Vlček
- X Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 12)
- 0 Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- 0 Jiří Hájek
- 0 Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- 0 Jaroslav Novák
- 0 Pavel Pešek
- 0 Václav Trojan
- 0 Jan Třebický
- 0 Jiří Vačkář
- 0 Vítězslav Valach
- 0 Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 17Z Zdržel se: 2)
- 0 Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- 0 Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- 0 Petr Čermák
- Z Josef Effenberger
- 0 René Hába
- 0 Jiří Haringer
- 0 Josef Holub
- A Karel Hrdý
- A Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- 0 Eva Matoušková
- 0 Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- 0 Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- 0 Jan Vik
- 0 Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 16Z Zdržel se: 3)
- 0 Vlastimil Doubrava
- 0 Jiří Faifr
- 0 Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- 0 Stanislav Kozák
- 0 František Kozel
- A Michal Kraus
- 0 Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- Z Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- 0 Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- 0 Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- 0 Hana Tomanová
- 0 Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- 0 Miloslav Výborný
- 0 Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 10Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- Z Josef Bejček
- Z Petr Brodský
- 0 František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- Z Vladimír Koronthály
- 0 Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- 0 Jiří Maryt
- 0 Miroslav Raška
- 0 Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- 0 Tomáš Štěrba
- 0 Oldřich Váca
- 0 Anna Váchalová
- 0 Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 20 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 11)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- A Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- X Tomáš Fejfar
- 0 Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- 0 Jiří Honajzer
- 0 Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- X Jan Jegla
- X Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- 0 Petr Kavan
- 0 Robert Kolář
- X Josef Krupík
- 0 Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- X Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- 0 Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- Z Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- 0 Vladimír Procházka
- 0 Martin Přibáň
- X Miloš Skočovský
- 0 Martin Syka
- 0 Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- 0 Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- 0 Jozef Wagner
- 0 Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 19Z Zdržel se: 10)
- A Jaroslav Broulík
- 0 Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- 0 Alfred Frommer
- 0 Marta Hubová
- X František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- 0 Josef Kubiš
- A Vlastislav Kuchař
- X Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- X Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- 0 Libor Novák
- 0 Rudolf Opatřil
- 0 Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- Z František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- X Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- 0 Josef Ullmann
- 0 Otakar Vychodil
- 0 Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 2 | 13 | 5 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 3 | 14 | 3 | 0 |
Jihočeský | 13 | 1 | 0 | 12 | 0 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 0 | 17 | 2 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 1 | 16 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 2 | 10 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 9 | 2 | 19 | 11 | 0 |
Severomoravský | 35 | 6 | 0 | 19 | 10 | 0 |
Celkem | 200 | 33 | 10 | 120 | 37 | 0 |