6. schůze, 170. hlasování, 8. listopadu 2006, 16:20
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 169 | Je třeba: 85
A Ano: 15 | N Ne: 134 | 0 Nepřihlášen: 22 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 20 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 160 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Pavel Bohatec
- N Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- N Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- N Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- N Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- N Petr Tluchoř
- N Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- M František Vnouček
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 110 Nepřihlášen: 1)
- N Jan Babor
- N Jan Bauer
- N Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- N František Dědič
- N Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- N Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- N Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- N Jan Špika
- N Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- N Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- N Václav Šlajs
- N Vladislav Vilímec
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Vlastimil Aubrecht
- N Josef Čerňanský
- N Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- N Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- N Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- N Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- N Josef Šenfeld
- N Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 170 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- N Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- N Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- N Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- N Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- N Stanislav Křeček
- N František Laudát
- N Helena Mallotová
- N Zbyněk Novotný
- N David Rath
- N Daniel Reisiegel
- N Daniel Rovan
- N Jana Rybínová
- N Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- N Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- N Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- N Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 170 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- N Milada Halíková
- N Pavel Hrnčíř
- N Jaromír Chalupa
- N Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- N Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- N Miroslav Krajíček
- N Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- N Rudolf Kufa
- N Alfréd Michalík
- N Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- N Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- N Petr Wolf
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- Z Robin Böhnisch
- N Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- N Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- N Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (N Ne: 9Z Zdržel se: 1)
- N Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- N Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- N Pavel Severa
- Z Václav Snopek
- N Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- N Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 60 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- N František Bublan
- N Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- N Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- N Miroslava Němcová
- N Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 130 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- N Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- N Václav Mencl
- N Ivan Ohlídal
- N Jiří Petrů
- N Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- N František Sivera
- A Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- Z Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- N Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 70 Nepřihlášen: 1M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- N Radim Fiala
- N Karel Korytář
- N Jiří Krátký
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Martin Tesařík
- N Jindřich Valouch
- N Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- Z Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- N František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- Z Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 16 | 1 | 2 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 11 | 1 | 0 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 9 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 17 | 2 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 17 | 1 | 2 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 0 | 8 | 2 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 13 | 2 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 7 | 1 | 0 | 3 |
Zlínský | 12 | 0 | 5 | 4 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 15 | 134 | 22 | 20 | 9 |