6. schůze, 169. hlasování, 8. listopadu 2006, 16:18
Novela z. o spotřebních daních - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 168 | Je třeba: 85
A Ano: 24 | N Ne: 44 | 0 Nepřihlášen: 23 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 100 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Pavel Bohatec
- Z Anna Čurdová
- N Richard Dolejš
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Grospič
- Z Jan Hamáček
- N Jan Klas
- 0 Lenka Mazuchová
- N Jan Morava
- A Vlasta Parkanová
- N Ondřej Plašil
- N Aleš Rádl
- Z Josef Řihák
- N Jan Schwippel
- Z Petr Sunkovský
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Milan Urban
- M Jan Vidím
- M František Vnouček
- N Miloslava Vostrá
- A Olga Zubová
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- Z Jan Babor
- Z Jan Bauer
- Z Vlasta Bohdalová
- N Petr Braný
- Z František Dědič
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Vítězslav Jandák
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Jaroslav Klein
- A Karel Kratochvíle
- Z Jan Špika
- Z Tom Zajíček
Volební kraj Plzeňský (N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Vladimír Dlouhý
- N Václav Grüner
- N Jan Látka
- Z Ivana Levá
- 0 Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- N Zdeněk Prosek
- N Karel Šidlo
- Z Václav Šlajs
- Z Vladislav Vilímec
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Čerňanský
- Z Petr Červenka
- 0 Petr Gandalovič
- Z Jaroslav Krákora
- N Zdeněk Maršíček
- Z Marcela Mertinová
- 0 Jiří Paroubek
- Z Jiří Polanský
- A Přemysl Rabas
- Z Aleš Řebíček
- A Josef Šenfeld
- Z Vladimír Šoltys
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- 0 Petr Bratský
- Z Jan Bürgermeister
- A Martin Bursík
- Z Kosta Dimitrov
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- A Kateřina Jacques
- A Gabriela Kalábková
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Stanislav Křeček
- N František Laudát
- Z Helena Mallotová
- Z Zbyněk Novotný
- Z David Rath
- Z Daniel Reisiegel
- Z Daniel Rovan
- Z Jana Rybínová
- A Cyril Svoboda
- M Miroslav Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Boris Šťastný
- Z Lucie Talmanová
- N Mirek Topolánek
Volební kraj Liberecký (N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Robert Dušek
- 0 Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- Z Zdeněk Mach
- Z Pavel Ploc
- N Juraj Raninec
- N Josef Vondruška
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 15M Omluven: 1)
- A Jiří Carbol
- Z Milada Halíková
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Jaromír Chalupa
- Z Radim Chytka
- A Věra Jakubková
- Z Václav Klučka
- N Kateřina Konečná
- Z Miroslav Krajíček
- Z Jaroslav Krupka
- M Pavol Kubuš
- Z Rudolf Kufa
- Z Alfréd Michalík
- Z Dagmar Molendová
- N Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Hana Šedivá
- Z Ladislav Šincl
- Z Petr Wolf
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Robin Böhnisch
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- N Josef Ježek
- N David Kafka
- Z Jozef Kochan
- 0 Vladimíra Lesenská
- Z Zdeněk Lhota
- N Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- 0 Jiří Čepelka
- N Ladislav Libý
- N Radko Martínek
- Z Alena Páralová
- N Daniel Petruška
- A Pavel Severa
- N Václav Snopek
- Z Miloslav Soušek
- N Miroslav Váňa
- Z Ladislava Zelenková
Volební kraj Vysočina (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- M Milan Bičík
- Z František Bublan
- Z Karel Černý
- 0 Vladimír Hink
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Milan Šmíd
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12M Omluven: 1)
- A Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- N Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Dana Filipi
- N Miroslav Grebeníček
- Z Michal Hašek
- M Michael Hrbata
- N Miloslav Kala
- A Ondřej Liška
- Z Václav Mencl
- Z Ivan Ohlídal
- Z Jiří Petrů
- Z Petr Pleva
- Z Michal Pohanka
- Z František Sivera
- A Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- A Milan Šimonovský
- A Ladislav Šustr
- Z Jeroným Tejc
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Zdeněk Boháč
- M Alexander Černý
- Z Radim Fiala
- Z Karel Korytář
- Z Jiří Krátký
- N Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- M Martin Tesařík
- Z Jindřich Valouch
- Z Miloslav Vlček
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z František Novosad
- 0 Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- 0 Pavel Svoboda
- N Zdeněk Škromach
- A Michaela Šojdrová
- 0 Tomáš Úlehla
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 2 | 9 | 1 | 9 | 2 |
Jihočeský | 13 | 1 | 2 | 1 | 9 | 0 |
Plzeňský | 11 | 0 | 4 | 2 | 5 | 0 |
Karlovarský | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 1 | 2 | 9 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 3 | 2 | 14 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 2 | 4 | 1 | 15 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 1 | 4 | 2 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 5 | 1 | 3 | 0 |
Vysočina | 10 | 2 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 5 | 4 | 1 | 12 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 4 | 4 | 0 |
Celkem | 200 | 24 | 44 | 23 | 100 | 9 |