55. schůze, 264. hlasování, 26. dubna 2006, 16:09
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 118 | Je třeba: 60
A Ano: 78 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 75 | M Omluven: 7 | Z Zdržel se: 38 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 4)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- M Miloš Kužvart
- 0 Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- M Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- 0 František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- M Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- 0 Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- 0 Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- 0 Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- M Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 80 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- 0 Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- Z Petr Kott
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- 0 Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- A Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 9Z Zdržel se: 6)
- Z Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- A Silva Černohorská
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 6 | 4 | 4 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 5 | 2 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 0 | 14 | 2 | 1 |
Liberecký | 8 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 0 | 8 | 5 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 1 | 9 | 6 | 0 |
Olomoucký | 12 | 4 | 0 | 4 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 78 | 2 | 75 | 38 | 7 |