28. schůze, 25. hlasování, 7. února 1995, 14:50
Návrh org.v. na zkrác. zák.lhůty zákonů
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 163 | Je třeba: 82
A Ano: 101 | N Ne: 14 | 0 Nepřihlášen: 37 | Z Zdržel se: 48 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- A Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- X Jan Decker
- 0 Václav Exner
- 0 Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- 0 Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- A Hana Kordová Marvanová
- A Jan Krámek
- 0 Oldřich Kužílek
- X Petr Lom
- N Ivan Mašek
- X Tomáš Páv
- 0 Jiří Payne
- 0 Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- A Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- X Vratislav Votava
- A Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 100 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 6)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- 0 Ladislav Blažek
- 0 Ladislav Body
- A Jan Černý
- X Václav Frank
- X Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- A Jan Klas
- A Jan Koucký
- A Václav Krása
- A Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- X Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- 0 Vladimír Šuman
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- 0 Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Stanislava Bumbová
- 0 Petra Buzková
- Z Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- X Václav Trojan
- A Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- A Vítězslav Valach
- A Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 7)
- A Vladimír Budinský
- X Miroslav Čapek
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- A Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- 0 Josef Ježek
- X Tomáš Ježek
- 0 Milada Kadlecová
- 0 Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- Z Vladimír Řezáč
- N František Trnka
- 0 Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 180 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- A Vlastimil Doubrava
- X Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- A Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- A František Kozel
- X Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- X Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- A Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- A Pavel Severa
- A Jan Stráský
- Z Jaroslav Štrait
- A Hana Tomanová
- X Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- A Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 10N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- A Petr Brodský
- A František Brožík
- N Viktor Dobal
- 0 Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- A Anna Röschová
- 0 Miroslav Řezníček
- N Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- A Stanislav Volák
- A Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 15N Ne: 60 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 12)
- A Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- X Václav Grulich
- Z Čestmír Hofhanzl
- A Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- N Jan Jegla
- 0 Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- A Robert Kolář
- X Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- 0 Pavel Kulička
- 0 Milan Loukota
- 0 Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- Z Dalibor Matulka
- 0 Gerta Mazalová
- A Ludvík Motyčka
- Z Jan Navrátil
- 0 Luboš Němec
- X Eva Nováková
- A Miroslav Novotný
- N Vladimír Procházka
- A Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- A Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- 0 Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- A Vlastimil Vlček
- 0 Oldřich Vrcha
- Z Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 21N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9)
- N Jaroslav Broulík
- A Josef Červinka
- A Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- A Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- X František Kačenka
- A Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- X Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- X Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- 0 Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- A Petr Nečas
- X Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- A Jiří Novák
- A Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- A Josef Pavela
- A Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- Z Svatomír Recman
- Z Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- 0 Zbyšek Stodůlka
- A Pavel Šafařík
- A Jaromír Šimánek
- A Josef Ullmann
- A Otakar Vychodil
- A Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 2 | 6 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 10 | 0 | 6 | 6 | 0 |
Jihočeský | 13 | 8 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Severočeský | 22 | 7 | 1 | 7 | 7 | 0 |
Východočeský | 26 | 18 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Západočeský | 17 | 10 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 15 | 6 | 8 | 12 | 0 |
Severomoravský | 35 | 21 | 2 | 3 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 101 | 14 | 37 | 48 | 0 |