54. schůze, 257. hlasování, 15. března 2006, 15:23
Vl. n. zákona o pohonných hmotách - EU
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 156 | Je třeba: 79
A Ano: 56 | N Ne: 40 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 60 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- 0 Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- Z Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- A František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- A Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- M Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- 0 Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
- N Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- M Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- Z Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- N Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 4N Ne: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 10)
- N Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- N Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- Z Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 50 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- Z Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- N Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- M Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 5 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 1 | 5 | 1 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 2 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 4 | 8 | 8 | 2 |
Liberecký | 8 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 4 | 8 | 1 | 10 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 1 | 3 | 2 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 3 | 4 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 2 | 0 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 5 | 6 | 5 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 2 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 3 | 0 | 2 | 1 |
Celkem | 200 | 56 | 40 | 36 | 60 | 8 |