54. schůze, 162. hlasování, 14. března 2006, 18:44
Vl. návrh zákona o veřejných zakázkách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 159 | Je třeba: 80
A Ano: 85 | N Ne: 52 | 0 Nepřihlášen: 33 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 22 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 10N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- N Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- N Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 4N Ne: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- N Petr Braný
- Z Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Vlastimil Aubrecht
- N Josef Bíža
- N Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- N Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- N Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- A Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 80 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Marek Benda
- N František Beneš
- N Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- N Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- N Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- N Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- N Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- N Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 5N Ne: 10 Nepřihlášen: 2)
- A Andrej Grega
- N Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- A Petr Kott
- A Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- N Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- N Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- N Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- N Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 5N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- N Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- N Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- N Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- N Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- A Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- N Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- N Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
- N Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- N Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 10 | 6 | 4 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 4 | 3 | 2 | 2 | 1 |
Plzeňský | 11 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 6 | 2 | 2 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 8 | 8 | 6 | 1 | 2 |
Liberecký | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 12 | 7 | 1 | 3 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 5 | 2 | 1 | 2 | 1 |
Pardubický | 10 | 4 | 1 | 2 | 2 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 3 | 0 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 4 | 6 | 3 | 1 |
Olomoucký | 12 | 5 | 3 | 3 | 1 | 0 |
Zlínský | 12 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 |
Celkem | 200 | 85 | 52 | 33 | 22 | 8 |