54. schůze, 141. hlasování, 14. března 2006, 17:02
Novela z. ochrana před domácím násilím
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 176 | Je třeba: 89
A Ano: 44 | N Ne: 18 | 0 Nepřihlášen: 16 | M Omluven: 8 | Z Zdržel se: 114 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 13)
- N Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- A Jan Klas
- Z Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- N Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
- Z Cyril Zapletal
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- A Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- M Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- M Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Andrej Grega
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 13)
- N Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- N Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- N Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- N Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 1Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- Z Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 1N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- Z Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 14M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- M Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- 0 Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- N Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- N Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 6 | 2 | 2 | 13 | 0 |
Jihočeský | 12 | 3 | 0 | 0 | 8 | 1 |
Plzeňský | 11 | 1 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 5 | 0 | 1 | 8 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 1 | 3 | 13 | 2 |
Liberecký | 8 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 4 | 1 | 13 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 0 | 5 | 1 |
Pardubický | 10 | 2 | 1 | 3 | 3 | 1 |
Vysočina | 11 | 1 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 4 | 1 | 3 | 14 | 1 |
Olomoucký | 12 | 2 | 2 | 1 | 7 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 44 | 18 | 16 | 114 | 8 |