53. schůze, 769. hlasování, 10. února 2006, 10:30
Novela z. o civilním letectví - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 143 | Je třeba: 72
A Ano: 73 | N Ne: 43 | 0 Nepřihlášen: 36 | M Omluven: 21 | Z Zdržel se: 27 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 12N Ne: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Anna Čurdová
- A Eva Dundáčková
- N Jiřina Fialová
- N Stanislav Fischer
- N Václav Frank
- N Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- 0 Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- N Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- N Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- 0 Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 7N Ne: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- N Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- N Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2N Ne: 10 Nepřihlášen: 1M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 6N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1M Omluven: 3)
- A Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- M Květoslava Čelišová
- M Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- N Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- N Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 6N Ne: 60 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- Z Marek Benda
- N František Beneš
- M Petr Bratský
- N Jiří Dolejš
- 0 Tomáš Dub
- N Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- A Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- N Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5)
- Z Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- M Alfréd Michalík
- N Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- Z Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 40 Nepřihlášen: 3M Omluven: 1)
- M Robin Böhnisch
- N Vlastimil Dlab
- N Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- N Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 5M Omluven: 2)
- N Jitka Gruntová
- N Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- 0 Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- N Milan Bičík
- M Karel Černý
- 0 Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- N Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 6N Ne: 40 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 4)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- N Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- N Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- M Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- M Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- A Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- N Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 3)
- N Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- N Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1)
- N Vlastislav Antolák
- N Ludvík Hovorka
- N Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- N Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 12 | 7 | 3 | 1 | 0 |
Jihočeský | 12 | 7 | 1 | 1 | 3 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 6 | 2 | 2 | 1 | 3 |
Hlavní město Praha | 25 | 6 | 6 | 5 | 5 | 3 |
Liberecký | 8 | 1 | 0 | 2 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 4 | 5 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 4 | 3 | 0 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 2 | 5 | 0 | 2 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 1 | 2 | 2 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 4 | 7 | 2 | 4 |
Olomoucký | 12 | 4 | 2 | 1 | 2 | 3 |
Zlínský | 12 | 5 | 6 | 1 | 0 | 0 |
Celkem | 200 | 73 | 43 | 36 | 27 | 21 |