53. schůze, 648. hlasování, 8. února 2006, 18:41
N.z. o veřej. ústav. zdravot. zařízeních
Hlasování bylo prohlášeno za zmatečné.
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 164 | Je třeba: 83
A Ano: 61 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 26 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 103 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 11M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- Z Lenka Mazuchová
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5Z Zdržel se: 7)
- Z Jan Bauer
- Z Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 10)
- Z Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- A Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 50 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 16M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- Z František Beneš
- Z Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- Z Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- Z Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- 0 Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- Z Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- Z Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- 0 Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 30 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 10M Omluven: 3)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- Z Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- Z Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3Z Zdržel se: 9)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 9 | 0 | 2 | 11 | 1 |
Jihočeský | 12 | 5 | 0 | 0 | 7 | 0 |
Plzeňský | 11 | 4 | 0 | 1 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 0 | 3 | 10 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 0 | 2 | 16 | 2 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 8 | 0 | 4 | 10 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 0 | 3 | 4 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 0 | 6 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 6 | 0 | 4 | 10 | 3 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 0 | 26 | 103 | 10 |