53. schůze, 629. hlasování, 8. února 2006, 15:38
Novela zákoníku práce - související
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 157 | Je třeba: 79
A Ano: 117 | N Ne: 1 | 0 Nepřihlášen: 34 | M Omluven: 9 | Z Zdržel se: 39 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- 0 Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- A Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- 0 Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 17N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- A Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- M Petr Ibl
- N Tomáš Kádner
- Z Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- M Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- Z Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- 0 Andrej Grega
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- 0 Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- A Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- A Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- A Radim Turek
- A Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 3)
- A Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- A Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- M Pavel Severa
- M Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- M Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- M Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- 0 Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- 0 Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- Z Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- A Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- A Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 4 | 4 | 1 |
Jihočeský | 12 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 6 | 0 | 3 | 5 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 17 | 1 | 1 | 4 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 4 | 3 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 2 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 |
Vysočina | 11 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 6 | 4 | 2 |
Olomoucký | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Zlínský | 12 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0 |
Celkem | 200 | 117 | 1 | 34 | 39 | 9 |