53. schůze, 359. hlasování, 3. února 2006, 15:25
Novela z. o návykových látkách - EU
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 150 | Je třeba: 101
A Ano: 104 | N Ne: 2 | 0 Nepřihlášen: 45 | M Omluven: 5 | Z Zdržel se: 44 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- A Miloš Kužvart
- A Lenka Mazuchová
- A Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- A František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jan Bauer
- 0 Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- Z Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- A Karel Kratochvíle
- A Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- Z Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- A Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- 0 Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- A Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 3Z Zdržel se: 2)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- A Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 90 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- Z Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- 0 Tomáš Kádner
- 0 Svatopluk Karásek
- A Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- M Martin Kocourek
- A Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- A Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 40 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 2)
- A Andrej Grega
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- A Oldřich Němec
- Z František Pelc
- A Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- M Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- A Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- 0 Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- A Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- A Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2)
- A Milan Bičík
- A Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- A Jaromír Schling
- A Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- N Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- 0 Miroslav Grebeníček
- 0 Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- M Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- A Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- 0 Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- A Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- A Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- M Tomáš Kvapil
- 0 Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- A Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- A Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- A Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- 0 Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 6 | 3 | 0 |
Jihočeský | 12 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 |
Plzeňský | 11 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Karlovarský | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 0 | 2 | 4 | 0 |
Hlavní město Praha | 25 | 9 | 0 | 6 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 2 | 2 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 13 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Pardubický | 10 | 6 | 0 | 3 | 1 | 0 |
Vysočina | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 9 | 1 | 8 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Zlínský | 12 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 |
Celkem | 200 | 104 | 2 | 45 | 44 | 5 |