51. schůze, 997. hlasování, 16. prosince 2005, 13:26
Vl. n. z. o životním a existenčním minimu
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 120 | Je třeba: 61
A Ano: 10 | N Ne: 7 | 0 Nepřihlášen: 66 | M Omluven: 14 | Z Zdržel se: 103 |
Volební kraj Středočeský (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 17M Omluven: 2)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- Z Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- 0 Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- M Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- 0 Jiří Třešňák
- Z Jan Vidím
- Z František Vnouček
- 0 Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- 0 Michal Doktor
- 0 Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Miroslav Máče
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- M Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- Z Jiří Pospíšil
- 0 Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- 0 Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 20 Nepřihlášen: 14Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- 0 Marek Benda
- Z František Beneš
- 0 Petr Bratský
- 0 Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- 0 Václav Exner
- 0 Taťána Fischerová
- 0 Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- 0 Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- 0 Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (0 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 6)
- 0 Tomáš Hasil
- Z Libor Ježek
- Z Petr Kott
- Z Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
- Z Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 13M Omluven: 3)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- 0 Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- M Jozef Kubinyi
- Z Pavol Kubuš
- 0 Petr Lachnit
- Z Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- Z Břetislav Petr
- Z Petr Rafaj
- M Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- Z Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- 0 Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- Z Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (0 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- 0 Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- 0 Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (0 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 8)
- Z Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- Z Jiří Karas
- Z Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- Z Miroslava Němcová
- Z Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 30 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- 0 Marta Bayerová
- 0 Zuzka Bebarová Rujbrová
- 0 Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- M Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- 0 František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- A Ladislav Šustr
- 0 Jiří Václavek
- 0 Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- 0 Alexander Černý
- 0 Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- Z Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- M Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- 0 Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- M Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 0 | 0 | 4 | 17 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 0 | 4 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 0 | 0 | 3 | 7 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 0 | 1 | 4 | 8 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 2 | 0 | 14 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 1 | 0 | 6 | 13 | 3 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 0 | 1 | 7 | 1 |
Pardubický | 10 | 0 | 0 | 4 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 3 | 11 | 6 | 1 |
Olomoucký | 12 | 1 | 1 | 6 | 3 | 1 |
Zlínský | 12 | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 |
Celkem | 200 | 10 | 7 | 66 | 103 | 14 |