51. schůze, 903. hlasování, 15. prosince 2005, 09:51
Novela z. o živnostenském podnikání
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 130 | Je třeba: 66
A Ano: 105 | N Ne: 0 | 0 Nepřihlášen: 53 | M Omluven: 17 | Z Zdržel se: 25 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 140 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 3)
- A Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- A Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- A Josef Janeček
- A Jan Klas
- A František Koníček
- M Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- 0 Vlasta Parkanová
- A Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- M Vlastimil Tlustý
- A Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- A Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- 0 Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- 0 Petr Braný
- A Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- 0 Miroslav Kalousek
- 0 Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- A Miroslav Máče
- M Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- 0 Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
- A Jiří Bílý
- A Vladimír Čada
- 0 Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- A Josef Švarcbek
- 0 Ladislav Urban
- A Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 20 Nepřihlášen: 2M Omluven: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- 0 Josef Bíža
- 0 Květoslava Čelišová
- A Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- A Jaroslav Krákora
- 0 Karel Kühnl
- A Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- M Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 140 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 2M Omluven: 2)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- 0 Tomáš Dub
- A Václav Exner
- A Taťána Fischerová
- A Petr Ibl
- A Svatopluk Karásek
- M Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- Z Helena Mallotová
- A Miloš Máša
- A Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- 0 Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- A Karel Šplíchal
- A Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1)
- 0 Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- Z Petr Kott
- A Michal Kraus
- 0 Oldřich Němec
- 0 František Pelc
- 0 Jitka Vojtilová
- A Josef Vondruška
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1M Omluven: 2)
- A Jaroslav Gongol
- 0 Vilém Holáň
- Z Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- M Kateřina Konečná
- A Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- A Jozef Kubinyi
- A Pavol Kubuš
- M Petr Lachnit
- A Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- A Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- A Karel Sehoř
- A Antonín Sýkora
- A Hana Šedivá
- 0 Radim Turek
- 0 Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- 0 Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 6Z Zdržel se: 3M Omluven: 2)
- A Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- Z Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- M Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Jitka Gruntová
- 0 Josef Mandík
- A Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- 0 Pavel Severa
- A Miloš Titz
- A Miroslav Váňa
- M Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 40 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 1)
- 0 Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- 0 Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- 0 Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 110 Nepřihlášen: 7Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- A Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- A Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- A Michal Hašek
- A Miloslav Kala
- A Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- 0 Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- A Bohuslav Sobotka
- A František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- M Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 60 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- A Pavel Hönig
- 0 Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- Z Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- A Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- 0 Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 70 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- 0 Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- M Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- A Michaela Šojdrová
- A Petr Šulák
- 0 Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 14 | 0 | 2 | 4 | 3 |
Jihočeský | 12 | 4 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Plzeňský | 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 |
Ústecký | 14 | 7 | 0 | 3 | 3 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 14 | 0 | 7 | 2 | 2 |
Liberecký | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 15 | 0 | 5 | 1 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 2 |
Pardubický | 10 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 |
Vysočina | 11 | 4 | 0 | 6 | 1 | 0 |
Jihomoravský | 23 | 11 | 0 | 7 | 4 | 1 |
Olomoucký | 12 | 6 | 0 | 3 | 2 | 1 |
Zlínský | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 1 |
Celkem | 200 | 105 | 0 | 53 | 25 | 17 |