48. schůze, 442. hlasování, 26. října 2005, 11:53
Novela z. o vysokých školách
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 29 | N Ne: 58 | 0 Nepřihlášen: 15 | M Omluven: 11 | Z Zdržel se: 87 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 1N Ne: 40 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 13M Omluven: 2)
- M Anna Čurdová
- Z Eva Dundáčková
- Z Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- Z Václav Frank
- Z Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- 0 Miloš Kužvart
- N Dagmar Mocová
- 0 Pavel Němec
- A Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- Z Jan Schwippel
- Z Tomáš Teplík
- Z Petr Tluchoř
- Z Vlastimil Tlustý
- N Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- Z František Vnouček
- N Ladislav Vomáčko
- Z Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 1N Ne: 4Z Zdržel se: 6M Omluven: 1)
- Z Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- Z Petr Braný
- N Michal Doktor
- Z Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- N Karel Kratochvíle
- N Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- A Jaromír Talíř
- Z Tom Zajíček
- N Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 2N Ne: 4Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Jiří Bílý
- N Vladimír Čada
- N Milan Ekert
- N Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- Z Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- M Josef Švarcbek
- Z Ladislav Urban
- N Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 1N Ne: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- N Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- Z Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- Z Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- Z Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- Z Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- Z Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 5N Ne: 80 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9M Omluven: 1)
- A Marek Benda
- Z František Beneš
- A Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- Z Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- Z Václav Exner
- N Taťána Fischerová
- N Petr Ibl
- N Svatopluk Karásek
- N Jan Kavan
- Z Tomáš Kladívko
- A Martin Kocourek
- N Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- N Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- Z Aleš Rozehnal
- A Vladimír Říha
- N Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- Z Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Ludmila Brynychová
- Z Tomáš Hasil
- 0 Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- N František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 5N Ne: 9Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Jaroslav Gongol
- A Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- N Zdeněk Kořistka
- Z Miroslav Krajíček
- N Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- N Antonín Macháček
- N Alfréd Michalík
- Z Miroslav Opálka
- N Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- Z Svatomír Recman
- A Martin Říman
- Z Karel Sehoř
- N Antonín Sýkora
- N Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- A Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 2N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 6)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- 0 Zdeňka Horníková
- Z Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- Z Evžen Snítilý
- N Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- Z Alena Páralová
- A Pavel Severa
- N Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Milan Bičík
- N Karel Černý
- N Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- M Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- Z Marie Rusová
- N Jaromír Schling
- Z Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 8M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- Z Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- A Jan Grůza
- N Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- Z Václav Mencl
- 0 Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- N Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- N František Strnad
- A Pavel Suchánek
- Z David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- N Ladislav Šustr
- N Jiří Václavek
- M Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Alexander Černý
- Z Kateřina Dostálová
- N Pavel Hönig
- N Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- A Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- Z Ladislav Mlčák
- N Miloslav Vlček
- Z Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- N Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Vlastislav Antolák
- A Ludvík Hovorka
- Z Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- 0 Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- N Antonín Seďa
- A Josef Smýkal
- A Jan Škopík
- N Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 1 | 4 | 3 | 13 | 2 |
Jihočeský | 12 | 1 | 4 | 0 | 6 | 1 |
Plzeňský | 11 | 2 | 4 | 0 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 1 | 3 | 0 | 9 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 5 | 8 | 2 | 9 | 1 |
Liberecký | 8 | 0 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 5 | 9 | 0 | 8 | 1 |
Královéhradecký | 11 | 2 | 2 | 1 | 6 | 0 |
Pardubický | 10 | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Vysočina | 11 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 3 | 9 | 1 | 8 | 2 |
Olomoucký | 12 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 |
Zlínský | 12 | 3 | 3 | 1 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 29 | 58 | 15 | 87 | 11 |