48. schůze, 370. hlasování, 25. října 2005, 18:16
Novela horního zákona
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 139 | Je třeba: 70
A Ano: 42 | N Ne: 29 | 0 Nepřihlášen: 48 | M Omluven: 13 | Z Zdržel se: 68 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 20 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5M Omluven: 3)
- M Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- Z Josef Janeček
- Z Jan Klas
- 0 František Koníček
- A Miloš Kužvart
- A Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- 0 Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- N Tomáš Teplík
- 0 Petr Tluchoř
- 0 Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- 0 Jan Vidím
- N František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- A Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 3N Ne: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Jan Bauer
- M Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- N Michal Doktor
- A Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- N Jaromír Talíř
- N Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 3N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- 0 Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- A Václav Grüner
- A Ivana Levá
- Z Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- 0 Jiří Pospíšil
- M Josef Švarcbek
- N Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 1)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- A Vlastimil Aubrecht
- Z Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- N Josef Hojdar
- 0 Robert Kopecký
- Z Jaroslav Krákora
- M Karel Kühnl
- 0 Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- Z Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- Z Vladimír Reiber
- 0 Josef Šenfeld
- Z Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 11Z Zdržel se: 8M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- N Petr Bratský
- Z Jiří Dolejš
- 0 Vladimír Doležal
- Z Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- 0 Svatopluk Karásek
- 0 Jan Kavan
- 0 Tomáš Kladívko
- Z Martin Kocourek
- 0 Stanislav Křeček
- 0 Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- A Eva Nováková
- 0 Zbyněk Novotný
- 0 Aleš Rozehnal
- N Vladimír Říha
- 0 Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- 0 Karel Šplíchal
- Z Lucie Talmanová
- 0 Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 1N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 3M Omluven: 1)
- A Ludmila Brynychová
- N Tomáš Hasil
- N Libor Ježek
- 0 Petr Kott
- Z Michal Kraus
- M Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 3N Ne: 30 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 9M Omluven: 2)
- Z Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- 0 Pavel Hrnčíř
- Z Radim Chytka
- Z Kateřina Konečná
- 0 Zdeněk Kořistka
- 0 Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- M Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- A Břetislav Petr
- 0 Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- 0 Martin Říman
- N Karel Sehoř
- M Antonín Sýkora
- 0 Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- N Josef Vícha
- Z Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 3)
- 0 Robin Böhnisch
- A Vlastimil Dlab
- Z Jiří Hanuš
- N Zdeňka Horníková
- 0 Jozef Kochan
- Z Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- A Hana Orgoníková
- N Evžen Snítilý
- 0 Cyril Svoboda
- A Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 2)
- A Jitka Gruntová
- A Josef Mandík
- N Radko Martínek
- Z Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- 0 Miloš Titz
- N Miroslav Váňa
- 0 Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 4N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 1M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- 0 Karel Černý
- A Zdeněk Jičínský
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- Z Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- 0 Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 2N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 10M Omluven: 2)
- M Libor Ambrozek
- 0 Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- A Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- Z Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- Z Zdeněk Koudelka
- 0 Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- N Petr Pleva
- 0 Ladislav Skopal
- Z Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- N Pavel Suchánek
- 0 David Šeich
- N Zdeněk Škromach
- 0 Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- M Eduard Vávra
- A Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 3N Ne: 20 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 4)
- A Alexander Černý
- N Kateřina Dostálová
- 0 Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- 0 Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- Z Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- Z Ivo Vykydal
- 0 Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 2N Ne: 2Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- N Miloš Melčák
- Z Petr Nečas
- Z Jaroslav Plachý
- A Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- N Petr Šulák
- Z Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 2 | 6 | 5 | 3 |
Jihočeský | 12 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 |
Plzeňský | 11 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 |
Karlovarský | 5 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
Ústecký | 14 | 4 | 1 | 3 | 5 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 3 | 2 | 11 | 8 | 1 |
Liberecký | 8 | 1 | 2 | 1 | 3 | 1 |
Moravskoslezský | 23 | 3 | 3 | 6 | 9 | 2 |
Královéhradecký | 11 | 3 | 2 | 3 | 3 | 0 |
Pardubický | 10 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 |
Vysočina | 11 | 4 | 2 | 3 | 1 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 2 | 4 | 5 | 10 | 2 |
Olomoucký | 12 | 3 | 2 | 3 | 4 | 0 |
Zlínský | 12 | 2 | 2 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 42 | 29 | 48 | 68 | 13 |