48. schůze, 39. hlasování, 11. října 2005, 16:32
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 178 | Je třeba: 90
A Ano: 79 | N Ne: 13 | 0 Nepřihlášen: 12 | M Omluven: 10 | Z Zdržel se: 86 |
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 10 Nepřihlášen: 3Z Zdržel se: 9M Omluven: 3)
- Z Anna Čurdová
- 0 Eva Dundáčková
- A Jiřina Fialová
- M Stanislav Fischer
- A Václav Frank
- A Stanislav Grospič
- N Josef Janeček
- Z Jan Klas
- Z František Koníček
- M Miloš Kužvart
- Z Dagmar Mocová
- M Pavel Němec
- Z Vlasta Parkanová
- Z Josef Řihák
- A Jan Schwippel
- 0 Tomáš Teplík
- A Petr Tluchoř
- A Vlastimil Tlustý
- Z Jiří Třešňák
- A Jan Vidím
- Z František Vnouček
- Z Ladislav Vomáčko
- 0 Miloslava Vostrá
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 6)
- A Jan Bauer
- A Miroslav Beneš
- A Petr Braný
- A Michal Doktor
- N Vojtěch Filip
- Z Miroslav Kalousek
- Z Karel Kratochvíle
- Z Jitka Kupčová
- Z Jan Mládek
- Z Jaromír Talíř
- A Tom Zajíček
- Z Eduard Zeman
Volební kraj Plzeňský (A Ano: 5Z Zdržel se: 6)
- A Jiří Bílý
- Z Vladimír Čada
- Z Milan Ekert
- Z Václav Grüner
- Z Ivana Levá
- A Jaroslav Lobkowicz
- A Jiří Papež
- A Jiří Pospíšil
- Z Josef Švarcbek
- A Ladislav Urban
- Z Václav Votava
Volební kraj Karlovarský (A Ano: 2Z Zdržel se: 3)
Volební kraj Ústecký (A Ano: 8N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Vlastimil Aubrecht
- A Josef Bíža
- A Květoslava Čelišová
- Z Josef Hojdar
- M Robert Kopecký
- N Jaroslav Krákora
- Z Karel Kühnl
- Z Vladimír Laštůvka
- A Zdeněk Maršíček
- A Miroslav Pátek
- A Josef Poláček
- A Vladimír Reiber
- A Josef Šenfeld
- A Oldřich Vojíř
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 10M Omluven: 1)
- Z Marek Benda
- A František Beneš
- A Petr Bratský
- A Jiří Dolejš
- A Vladimír Doležal
- A Tomáš Dub
- A Václav Exner
- Z Taťána Fischerová
- Z Petr Ibl
- Z Svatopluk Karásek
- Z Jan Kavan
- A Tomáš Kladívko
- 0 Martin Kocourek
- Z Stanislav Křeček
- A Helena Mallotová
- Z Miloš Máša
- N Eva Nováková
- A Zbyněk Novotný
- A Aleš Rozehnal
- Z Vladimír Říha
- Z Miroslav Svoboda
- M Pavel Svoboda
- Z Karel Šplíchal
- 0 Lucie Talmanová
- A Tomáš Vrbík
Volební kraj Liberecký (A Ano: 4Z Zdržel se: 4)
- A Ludmila Brynychová
- A Tomáš Hasil
- A Libor Ježek
- A Petr Kott
- Z Michal Kraus
- Z Oldřich Němec
- Z František Pelc
- Z Jitka Vojtilová
Volební kraj Moravskoslezský (A Ano: 10N Ne: 20 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 9)
- A Jaroslav Gongol
- Z Vilém Holáň
- A Pavel Hrnčíř
- A Radim Chytka
- A Kateřina Konečná
- Z Zdeněk Kořistka
- A Miroslav Krajíček
- Z Jozef Kubinyi
- A Petr Lachnit
- Z Antonín Macháček
- Z Alfréd Michalík
- A Miroslav Opálka
- 0 Břetislav Petr
- N Petr Rafaj
- A Svatomír Recman
- A Martin Říman
- 0 Karel Sehoř
- Z Antonín Sýkora
- Z Hana Šedivá
- Z Radim Turek
- Z Josef Vícha
- A Karel Vymětal
- N Lubomír Zaorálek
Volební kraj Královéhradecký (A Ano: 4N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 1)
- Z Robin Böhnisch
- Z Vlastimil Dlab
- A Jiří Hanuš
- A Zdeňka Horníková
- A Jozef Kochan
- A Miloslav Kučera
- Z Soňa Marková
- N Hana Orgoníková
- 0 Evžen Snítilý
- M Cyril Svoboda
- Z Iva Šedivá
Volební kraj Pardubický (A Ano: 1N Ne: 10 Nepřihlášen: 2Z Zdržel se: 5M Omluven: 1)
- N Jitka Gruntová
- Z Josef Mandík
- M Radko Martínek
- 0 Václav Nájemník
- 0 Veronika Nedvědová
- A Alena Páralová
- Z Pavel Severa
- Z Miloš Titz
- Z Miroslav Váňa
- Z Robert Vokáč
Volební kraj Vysočina (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 2M Omluven: 1)
- A Milan Bičík
- Z Karel Černý
- Z Zdeněk Jičínský
- A Jiří Karas
- N Jan Kasal
- A Pavel Kováčik
- A Miroslava Němcová
- A Jaroslav Pešán
- A Marie Rusová
- 0 Jaromír Schling
- M Petr Zgarba
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 7N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 12)
- A Libor Ambrozek
- A Walter Bartoš
- Z Marta Bayerová
- Z Zuzka Bebarová Rujbrová
- Z Ladislav Býček
- A Miroslav Grebeníček
- Z Jan Grůza
- Z Michal Hašek
- N Miloslav Kala
- N Zdeněk Koudelka
- A Václav Mencl
- Z Vlastimil Ostrý
- A Petr Pleva
- Z Ladislav Skopal
- N Bohuslav Sobotka
- Z František Strnad
- 0 Pavel Suchánek
- A David Šeich
- Z Zdeněk Škromach
- Z Ladislav Šustr
- Z Jiří Václavek
- A Eduard Vávra
- Z Antonín Zralý
Volební kraj Olomoucký (A Ano: 5N Ne: 1Z Zdržel se: 4M Omluven: 2)
- Z Alexander Černý
- A Kateřina Dostálová
- Z Pavel Hönig
- Z Miroslav Kapoun
- M Petr Krill
- N Tomáš Kvapil
- A Ivan Langer
- A Ladislav Mlčák
- Z Miloslav Vlček
- A Miroslava Vlčková
- A Ivo Vykydal
- M Jana Zwyrtek Hamplová
Volební kraj Zlínský (A Ano: 4Z Zdržel se: 8)
- Z Vlastislav Antolák
- Z Ludvík Hovorka
- A Vladimír Koníček
- Z Miloš Melčák
- A Petr Nečas
- A Jaroslav Plachý
- Z Antonín Seďa
- Z Josef Smýkal
- Z Jan Škopík
- Z Michaela Šojdrová
- Z Petr Šulák
- A Bohuslav Záruba
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Středočeský | 23 | 7 | 1 | 3 | 9 | 3 |
Jihočeský | 12 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 |
Plzeňský | 11 | 5 | 0 | 0 | 6 | 0 |
Karlovarský | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 |
Ústecký | 14 | 8 | 1 | 0 | 4 | 1 |
Hlavní město Praha | 25 | 11 | 1 | 2 | 10 | 1 |
Liberecký | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 |
Moravskoslezský | 23 | 10 | 2 | 2 | 9 | 0 |
Královéhradecký | 11 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 |
Pardubický | 10 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 |
Vysočina | 11 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 |
Jihomoravský | 23 | 7 | 3 | 1 | 12 | 0 |
Olomoucký | 12 | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 |
Zlínský | 12 | 4 | 0 | 0 | 8 | 0 |
Celkem | 200 | 79 | 13 | 12 | 86 | 10 |