30. schůze, 165. hlasování, 19. dubna 1995, 15:53
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL PŘIJAT
Přítomno: 172 | Je třeba: 87
A Ano: 94 | N Ne: 19 | 0 Nepřihlášen: 28 | Z Zdržel se: 59 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 12N Ne: 40 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- N Petr Bachna
- A Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- A Petr Koháček
- A Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- A Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 9N Ne: 10 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 8)
- A Marek Benda
- X Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- A Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- A Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 6N Ne: 10 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- A Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- Z Jan Třebický
- A Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- X Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 15N Ne: 10 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 1)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- A Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- A Milada Kadlecová
- A Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- 0 František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 13N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- Z Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- A Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- A Emil Jaroš
- A Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- Z Karel Ledvinka
- A Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- A Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- Z Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- A Jan Vraný
- A Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 9N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- A Ivan Bečvář
- A Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- A Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- Z Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 20N Ne: 20 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- Z Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- A Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- Z Jan Jegla
- A Jiří Karas
- A Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- X Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- Z Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- A Luboš Němec
- A Eva Nováková
- Z Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- Z Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- Z Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- A Milan Uhde
- A Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 13)
- Z Jaroslav Broulík
- Z Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- Z Václav Klučka
- A Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- A Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- X Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- X Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- A František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- Z Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- Z Otakar Vychodil
- Z Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 12 | 4 | 4 | 4 | 0 |
Středočeský | 22 | 9 | 1 | 4 | 8 | 0 |
Jihočeský | 13 | 6 | 1 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 15 | 1 | 5 | 1 | 0 |
Východočeský | 26 | 13 | 3 | 4 | 6 | 0 |
Západočeský | 17 | 9 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 20 | 2 | 1 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 10 | 4 | 8 | 13 | 0 |
Celkem | 200 | 94 | 19 | 28 | 59 | 0 |