30. schůze, 164. hlasování, 19. dubna 1995, 15:53
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 26 | N Ne: 89 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 58 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 4N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- X Jan Decker
- A Václav Exner
- N Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- X Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- X Pavel Seifer
- N Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- N Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- N Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 2N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- N Marek Benda
- X Jan Bláha
- N Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- X Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- N Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- N Jiří Stadler
- X Jaroslav Sýkora
- Z Jiří Šoler
- N Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- A Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 2N Ne: 50 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- Z Stanislava Bumbová
- X Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- Z Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 3N Ne: 90 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 6)
- N Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- N Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- N Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- Z Martin Chudoba
- N Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- N Eva Matoušková
- Z Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- X František Trnka
- Z Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 130 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- N Karel Ledvinka
- N Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- A Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 2N Ne: 70 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 7)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- 0 Viktor Dobal
- N Vladimír Koronthály
- Z Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- X Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- X Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 4N Ne: 180 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 18)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- N Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- Z Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- X Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- N Antonín Hrazdíra
- N Josef Hurta
- X Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- X Robert Kolář
- X Josef Krupík
- Z Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- Z Milan Loukota
- Z Jiří Macháček
- Z Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- Z Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- Z Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- Z Vlastimil Vlček
- Z Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- N Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 3N Ne: 150 Nepřihlášen: 8Z Zdržel se: 9)
- Z Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- Z Marta Hubová
- Z František Kačenka
- 0 Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- N Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- N Vlastislav Kuchař
- N Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- X Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- Z Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- 0 Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- X Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- 0 Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 4 | 13 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 2 | 9 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 2 | 5 | 1 | 5 | 0 |
Severočeský | 22 | 3 | 9 | 4 | 6 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 13 | 4 | 3 | 0 |
Západočeský | 17 | 2 | 7 | 1 | 7 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 4 | 18 | 1 | 18 | 0 |
Severomoravský | 35 | 3 | 15 | 8 | 9 | 0 |
Celkem | 200 | 26 | 89 | 27 | 58 | 0 |