30. schůze, 163. hlasování, 19. dubna 1995, 15:49
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 173 | Je třeba: 87
A Ano: 77 | N Ne: 54 | 0 Nepřihlášen: 27 | Z Zdržel se: 42 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 11N Ne: 60 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 3)
- A Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- A Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- A Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- Z Jan Krámek
- Z Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- A Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- Z Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- A Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 8N Ne: 30 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 7)
- A Marek Benda
- A Jan Bláha
- A Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- Z Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- Z Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- Z Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- A Jaroslav Sýkora
- A Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- Z Vlastimil Tlustý
- Z Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 30 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 4)
- Z Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- A Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- Z Vítězslav Valach
- Z Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 11N Ne: 30 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- Z Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- A René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- Z Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- A Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- A František Trnka
- A Jan Vik
- Z Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 6N Ne: 70 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 7)
- 0 Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- X František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- Z Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- Z Hana Tomanová
- A Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 7Z Zdržel se: 4)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- A Bohuslav Kuba
- Z Hana Lagová
- Z Jiří Maryt
- A Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- A Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- Z Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 19N Ne: 120 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 9)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- Z Václav Čundrle
- A Jiří Drápela
- Z Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- Z Antonín Hrazdíra
- Z Josef Hurta
- A Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- Z Josef Krupík
- A Jan Kryčer
- A Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- A Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- Z Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- A Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- A Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- A Dalibor Štambera
- A Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- A Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 11N Ne: 130 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 5)
- A Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- A František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- A Miroslav Kašpárek
- 0 Václav Klučka
- N Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- Z Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- A Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- N Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- A Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- Z Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 11 | 6 | 4 | 3 | 0 |
Středočeský | 22 | 8 | 3 | 4 | 7 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 3 | 1 | 4 | 0 |
Severočeský | 22 | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 6 | 7 | 6 | 7 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 7 | 0 | 4 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 19 | 12 | 1 | 9 | 0 |
Severomoravský | 35 | 11 | 13 | 6 | 5 | 0 |
Celkem | 200 | 77 | 54 | 27 | 42 | 0 |