30. schůze, 161. hlasování, 19. dubna 1995, 15:43
Zák. o jednacím řádu PS
NÁVRH BYL ZAMÍTNUT
Přítomno: 174 | Je třeba: 88
A Ano: 61 | N Ne: 84 | 0 Nepřihlášen: 26 | Z Zdržel se: 29 | X Nehlasoval |
Volební kraj Hlavní město Praha (A Ano: 8N Ne: 100 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 2)
- N Petr Bachna
- N Eduard Bureš
- N Jan Decker
- A Václav Exner
- Z Andrej Gjurič
- A Stanislav Gross
- N Pavel Hirš
- N Petr Koháček
- N Milena Kolářová
- 0 Hana Kordová Marvanová
- N Jan Krámek
- A Oldřich Kužílek
- 0 Petr Lom
- 0 Ivan Mašek
- N Tomáš Páv
- N Jiří Payne
- A Pavel Seifer
- A Marie Stiborová
- 0 Tomáš Svoboda
- A Radim Špaček
- A Zdeněk Trojan
- Z Zdeněk Vorlíček
- A Vratislav Votava
- N Ondřej Zemina
Volební kraj Středočeský (A Ano: 7N Ne: 70 Nepřihlášen: 4Z Zdržel se: 4)
- Z Marek Benda
- A Jan Bláha
- Z Ladislav Blažek
- X Ladislav Body
- N Jan Černý
- A Václav Frank
- N Josef Janeček
- 0 Jan Kalvoda
- N Jan Klas
- 0 Jan Koucký
- N Václav Krása
- 0 Michal Lobkowicz
- A Jaroslav Ortman
- 0 Luděk Rubáš
- A Tomáš Sojka
- A Jiří Stadler
- N Jaroslav Sýkora
- N Jiří Šoler
- A Vladimír Šuman
- N Vlastimil Tlustý
- A Zdeněk Vlček
- Z Jiří Vyvadil
Volební kraj Jihočeský (A Ano: 5N Ne: 60 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 1)
- A Stanislava Bumbová
- A Petra Buzková
- A Jiří Hájek
- N Jan Litomiský
- 0 Karel Mach
- A Jaroslav Novák
- N Pavel Pešek
- Z Václav Trojan
- N Jan Třebický
- N Jiří Vačkář
- N Vítězslav Valach
- N Jiří Vlach
- A Eduard Zeman
Volební kraj Severočeský (A Ano: 10N Ne: 40 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 3)
- A Vladimír Budinský
- 0 Miroslav Čapek
- A Květoslava Čelišová
- A Miroslav Čerbák
- N Petr Čermák
- A Josef Effenberger
- Z René Hába
- 0 Jiří Haringer
- N Josef Holub
- A Karel Hrdý
- 0 Martin Chudoba
- A Josef Ježek
- 0 Tomáš Ježek
- N Milada Kadlecová
- N Richard Mandelík
- Z Eva Matoušková
- A Jaroslav Melichar
- 0 Pavel Petržílek
- A Vladimír Řezáč
- Z František Trnka
- A Jan Vik
- A Jaroslav Žižka
Volební kraj Východočeský (A Ano: 5N Ne: 110 Nepřihlášen: 6Z Zdržel se: 4)
- 0 Vlastimil Doubrava
- Z Jiří Faifr
- N Ota Fejfar
- X Josef Hájek
- N Emil Jaroš
- N Stanislav Kozák
- N František Kozel
- A Michal Kraus
- A Karel Ledvinka
- Z Věnceslav Lukáš
- A Josef Mandík
- X Václav Nájemník
- 0 Libor Novák
- 0 Hana Orgoníková
- N Stanislav Pěnička
- A Ladislav Rymeš
- N Pavel Severa
- 0 Jan Stráský
- A Jaroslav Štrait
- N Hana Tomanová
- N Jaroslav Unger
- 0 Josef Valenta
- 0 Jaroslav Vlček
- N Jan Vraný
- N Miloslav Výborný
- N Anton Zima
Volební kraj Západočeský (A Ano: 6N Ne: 8Z Zdržel se: 3)
- N Ivan Bečvář
- N Josef Bejček
- N Petr Brodský
- A František Brožík
- A Viktor Dobal
- A Vladimír Koronthály
- X Bohuslav Kuba
- A Hana Lagová
- A Jiří Maryt
- N Miroslav Raška
- N Anna Röschová
- X Miroslav Řezníček
- X Tomáš Štěrba
- N Oldřich Váca
- A Anna Váchalová
- N Stanislav Volák
- N Ivan Vrzal
Volební kraj Jihomoravský (A Ano: 12N Ne: 230 Nepřihlášen: 1Z Zdržel se: 5)
- 0 Stanislav Bělehrádek
- X Jiří Bílý
- A Vojtěch Čechák
- A Václav Čundrle
- N Jiří Drápela
- N Tomáš Fejfar
- A Václav Grulich
- A Čestmír Hofhanzl
- N Jiří Honajzer
- A Antonín Hrazdíra
- A Josef Hurta
- N Jan Jegla
- N Jiří Karas
- N Jan Kasal
- X Petr Kavan
- N Robert Kolář
- N Josef Krupík
- N Jan Kryčer
- N Pavel Kulička
- A Milan Loukota
- N Jiří Macháček
- A Jaroslav Matějka
- A Dalibor Matulka
- A Gerta Mazalová
- N Ludvík Motyčka
- A Jan Navrátil
- N Luboš Němec
- N Eva Nováková
- N Miroslav Novotný
- Z Vladimír Procházka
- N Martin Přibáň
- N Miloš Skočovský
- N Martin Syka
- N Dalibor Štambera
- N Pavel Tollner
- N Milan Uhde
- N Jiří Uřičář
- N Vlastimil Vlček
- A Oldřich Vrcha
- X Jozef Wagner
- Z Jan Zahradníček
Volební kraj Severomoravský (A Ano: 8N Ne: 150 Nepřihlášen: 5Z Zdržel se: 7)
- N Jaroslav Broulík
- N Josef Červinka
- 0 Robert Dostál
- A Eva Fischerová
- N Alfred Frommer
- A Marta Hubová
- N František Kačenka
- N Jaromír Kalus
- Z Miroslav Kašpárek
- A Václav Klučka
- Z Pavel Kolář
- 0 Josef Křížek
- N Josef Kubiš
- Z Vlastislav Kuchař
- A Kateřina Lojdová
- A Jiří Machalík
- N Petr Nečas
- A Ladislav Nedorost
- Z Jindřich Němčík
- 0 Jiří Novák
- N Libor Novák
- N Rudolf Opatřil
- X Jaroslav Palas
- 0 Josef Pavela
- Z Jiřina Pavlíková
- N František Pluhař
- A Svatomír Recman
- A Vítězslav Sochor
- 0 Jaroslav Soural
- Z Zbyšek Stodůlka
- N Pavel Šafařík
- N Jaromír Šimánek
- N Josef Ullmann
- N Otakar Vychodil
- N Leopold Zubek
Tabulkovy vypis
Volební kraj | Poslanců | A Ano | N Ne | 0 Nepřihlášen | Z Zdržel se | M Omluven |
---|---|---|---|---|---|---|
Hlavní město Praha | 24 | 8 | 10 | 4 | 2 | 0 |
Středočeský | 22 | 7 | 7 | 4 | 4 | 0 |
Jihočeský | 13 | 5 | 6 | 1 | 1 | 0 |
Severočeský | 22 | 10 | 4 | 5 | 3 | 0 |
Východočeský | 26 | 5 | 11 | 6 | 4 | 0 |
Západočeský | 17 | 6 | 8 | 0 | 3 | 0 |
Jihomoravský | 41 | 12 | 23 | 1 | 5 | 0 |
Severomoravský | 35 | 8 | 15 | 5 | 7 | 0 |
Celkem | 200 | 61 | 84 | 26 | 29 | 0 |